Hľadať

 Nákupný košík je prázdny.

Nakúpte za 49,00 € a máte dopravu ZDARMA
Prihlásenie
Zabudli ste heslo?

Ešte nemáte účet? Zaregistrujte sa. Registráciou získate:

  nákup bez nutnosti vypĺňania údajov
  prehľad o stave objednávok
  vernostný program

Registrácia
02 / 44 633 762
Kategórie
  Drogéria Hygiena a chémia Upratovacie dezinfekcie

Cormen KRYSTAL sanan klasik dezinfekcia 5l-VBSDO050099

Cormen KRYSTAL sanan klasik dezinfekcia 5l-VBSDO050099

6. najpredávanejší
EAN: 8594011501912
Dostupnosť: Vypredané
Naša cena 4,24 €

Viac o produkte Cormen KRYSTAL sanan klasik dezinfekcia 5l-VBSDO050099

Tekutý dezinfekčný prostriedok obsahujúci aktívny chlór, ktorý spoľahlivo likviduje baktérie, riasy, ničí huby a baktérie. Prostriedok je určený na  dezinfekciu plôch a predmetov v potravinárstve, stravovacích zariadeniach, zdravotníctve, wellness a v ďalších činnostiach epidemiologicky závažných. Používa sa napríklad na dezinfekciu podláh, nábytku, kuchynského a hygienického náčinia, pre plošnú dezinfekciu v potravinárstve a na bielenie textílií a pod. Je tiež vhodný k úprave pitnej vody a na ošetrenie vody v bazénoch.

 

Použitie: Pre bežné použitie pripraviť pracovný roztok v pomere 1 : 10 (1 liter prostriedku do 10 litrov vody) a aplikovať na povrch pomocou mopu, handry alebo postrekom. Nechať pôsobiť 10 – 30 minút a potom povrch ošetriť alebo opláchnuť čistou vodou. Pre plošnú dezinfekciu v potravinárstve a v zdravotníctve pripraviť pracovný roztok rovnakým spôsobom a aplikovať na ošetrované plochy. Pre väčší a rýchlejší účinok odporúčame teplotu roztoku zvýšiť na 45°C – 60°C. Prostriedok je možné využiť i na ponornú dezinfekciu drobných predmetov a nástrojov. V pracovnom roztoku (1 : 10) je treba ponechať ponorené po dobu 30 minút a potom opláchnuť čistou vodou. Pre bielenie textílií pripraviť roztok z 0,3 litru Sananu Klasik a 40 litrov vody. Po aplikácií bielenia textílie dôkladne vyžmýkať v čistej vode. Na likvidáciu rias v bazénoch dávkovať prostriedok v množstve 25 ml/m3 v týždenných intervaloch, pri štarte dávkovať prostriedok v množstve 50 ml/m3. Pre verejné kúpaliská odporučame dávkovanie zdvojnásobiť. Pre dezinfekciu škodcov, napr. psov a mačiek, pripraviť pracovný roztok (100 ml do 10 litrov teplej vody) a po aplikácii nechať pôsobiť najmenej 60 minút. Pre ošetrenie pitnej vody dávkovať v množstve 20 ml/m3 a nechať pôsobiť 30 minút.

 

Pre zvýšenie dezinfekčného účinku odporúčame z plôch a predmetov, odstrániť organické i anorganické nečistoty. Na zaver plochy opláchnuť vodou.

 

Spektrum účinku: Baktericidný – na bakterie G+ a G- Fungicidný – väčšina mikroskopických a vláknitých hub Virucidni – HIV, adenovíry, papovavíry, rotavíry, hepatitida B a C.

Recenzie

Zatvoriť
Pexeso krásy Bratislavy

Naposledy prezerané Zrušiť históriu

Cormen KRYSTAL sanan klasik dezinfekcia 5l-VBSDO050099