Hľadať

 Nákupný košík je prázdny.

Nakúpte za 49,00 € a máte dopravu ZDARMA
Prihlásenie
Zabudli ste heslo?

Ešte nemáte účet? Zaregistrujte sa. Registráciou získate:

  nákup bez nutnosti vypĺňania údajov
  prehľad o stave objednávok
  vernostný program

Registrácia
02 / 44 633 762
Kategórie
  Knihy beletria Spoločenské a humanitné vedy Právo, politológia, sociológia Právo Právo sociálneho zabezpečenia

Zákon o náhrade za bolesť a o náhrade za sťaženie spoločenského uplatnenia

od Vladimír Volčko; Tomáš Pázmány; Katarína Tomková; Lucia Volčková z vydavateľstva Wolters Kluwer SR s. r. o. dot august, 2019

19,80 € 16,64 €
Zľava: 16%

Zákon o náhrade za bolesť a o náhrade za sťaženie spoločenského uplatnenia

od Vladimír Volčko; Tomáš Pázmány; Katarína Tomková; Lucia Volčková z vydavateľstva Wolters Kluwer SR s. r. o. dot august, 2019

Autor: Vladimír Volčko; Tomáš Pázmány; Katarína Tomková; Lucia Volčková
Vydavateľstvo: Wolters Kluwer SR s. r. o.
Rok vydania: august, 2019
EAN: 9788057100942
Počet strán: 200
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Jazyk: slovenský
Rozmery: 148,0x210,0x0,0 mm
Edícia: Komentáře
ISBN: 978-80-571-0094-2
Tovar posielame do 3 pracovných dní
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 27.1.2021
Bežná cena 19,80 €
Zľava: 16%
Naša cena 16,64 €

Viac o knihe Zákon o náhrade za bolesť a o náhrade za sťaženie spoločenského uplatnenia (Vladimír Volčko; Tomáš Pázmány; Katarína Tomková; Lucia Volčková)

Publikácia „Zákon o náhrade za bolesť a o náhrade za sťaženie spoločenského uplatnenia – komentár“ predstavuje svojím zameraním a komplexnosťou jedinečnú publikáciu, ktorá sa ako prvá a zároveň jediná v slovenskej odbornej literatúre zaoberá problematikou dvoch najčastejšie uplatňovaných úrazových dávok. Podrobné vysvetlenie jednotlivých ustanovení zákona sa opiera o reálne skúsenosti autorov komentára s aplikáciou predmetného zákona v praxi, čo dáva komentáru punc praktickosti. Z tohto dôvodu sa môže pre čitateľa stať aj cenným návodom, ako v praktických situáciách uplatniť nároky na peňažné dávky na kompenzáciu bolesti a zníženia možnosti spoločenského uplatnenia. Významnou súčasťou komentára je aj pomerne rozsiahly výber rozhodnutí súdov v Slovenskej republike a Českej republike, pričom autori poukazujú aj na úskalia súčasnej právnej úpravy.
Komentár je určený nielen akademickej obci, ale predovšetkým praktizujúcim právnikom, teda právnym oddeleniam poskytovateľov zdravotnej starostlivosti, advokátom a sudcom, ktorí sa s aplikáciou tohto zákona v praxi stretávajú alebo majú záujem o prehĺbenie poznatkov z predmetnej oblasti. Publikácia však nepochybne osloví aj lekárov a znalcov, ktorí pri výkone svojej činnosti prichádzajú do kontaktu so spracovaním lekárskych a znaleckých posudkov.

Recenzie

Zatvoriť
Krásna pani 2021
Dcera snehu

Naposledy prezerané Zrušiť históriu

Zákon o náhrade za bolesť a o náhrade za sťaženie spoločenského uplatnenia (Vladimír Volčko; Tomáš Pázmány; Katarína Tomková; Lucia Volčková)