Hľadať

 Nákupný košík je prázdny.

Nakúpte za 49,00 € a máte dopravu ZDARMA
Prihlásenie
Zabudli ste heslo?

Ešte nemáte účet? Zaregistrujte sa. Registráciou získate:

  nákup bez nutnosti vypĺňania údajov
  prehľad o stave objednávok
  vernostný program

Registrácia
info@preskoly.sk
Kategórie
  Tovar za body

MIO MiVue DRIVE 55LM EUROPE (44) + Kamera

MIO MiVue DRIVE 55LM EUROPE (44) + Kamera

EAN: 5420027526843
Dostupnosť: Vypredané
Cena 0,10 €
Doplatok 152 bodov
Prosím, prihláste sa

Viac o produkte MIO MiVue DRIVE 55LM EUROPE (44) + Kamera

Kombinácia navigácie a integrovanej kamery v jednom bude ideálnym riešením pre každého vodiča. MIO MiVue Drive 55LM sa vyznačuje naozaj spoľahlivou prevádzkou i jednoduchým používaním, čo mnohí z Vás určite ocenia. Ponúka 5-palcový širokouhlý LCD displej, ktorý je dostatočne veľký i dobre čitateľný. Navyše je odolný aj voči odleskom, čo pri šoférovaní určite uvítate. S doživotnou aktualizáciou máp a rýchlostných radarov ponúka vždy nové a aktuálne trasy. Do Vami zadaného cieľa sa tak dostanete s ľahkosťou a v presne stanovený čas. IQ Routes funkcia zvolí optimálnu jazdu podľa aktuálneho dňa a hodiny. S technológiou LearnMe Pro sa zase naučí štýl Vaše jazdy a prispôsobí podľa neho trasu. Ak už sa budete blížiť k cieľu, ponúkne Vám všetky dostupné parkovacie miesta vo vzdialenosti jedného kilometra. Odteraz už z parkovania nemusíte mať žiadne obavy.

 
GPS navigácia v kombinácii s integrovanou autokameroupredstavuje zariadenie, ktoré nutne musíte mať vo svojom aute. Doživotnáaktualizácia máp, varovanie pri opustení jazdného pruhu alebo databáza radarovz nej robí skvelú navigáciu, Extreme HD kamera zase zaznamená najmenší detailpri jazde, vďaka čomu sa jej záznamy dajú skvele použiť ako dôkazový materiál.

 

-        Doživotná aktualizácia máp aj umiestnenia radarov

-        5" dotykový LCD displej

-        Extreme HD kamera

-        Maximálna kapacita 64 GB

-        Handsfree pomocou Bluetooth

-        Bezpečnostné prvky LDWS a FCWS

-        Online aktualizácia dopravy

 

Perfektná navigácia

MIO MiVue Drive 55LM vám pochopiteľne naplánujenajrýchlejšiu trasu priamo na miesto určenia, ale vie toho oveľa viac. Bezpečnénavádzanie aj v tuneloch, asistent pri výbere v pruhu alebo napríkladautomatické vyhľadanie voľného miesta zaisťuje úplný komfort pri jazde.Doživotná aktualizácia máp zaručuje, že budete mať vždy zaznamenané aj tienajnovšie zmeny na cestách a nebudete tak nikdy prekvapení. Systém LearnMeProsa učí vaše obvyklé cesty a navrhuje tak trasu priamo vám na mieru. Zároveňnavigácia online prijíma informácie o dopravnej situácii, na základe ktorých jevždy pripravená trasu zmeniť.

 

Úžasná kamera

Širokouhlá kamera so 140° zorným poľom a clonou F1.8zaznamená najmenší detail. Je schopná zaznemanať Extreme HD rozlíšenie, 1 296ppri 30 fps. Všetko samozrejme okamžite ukladá na micro SD karty, ktorýchmaximálna kapacita je 64 GB. Vďaka tejto vynikajúcej optike môžete záznamypoužiť aj na súdoch v prípade dopravnej nehody.

 

Bezpečnosť na prvom mieste

Toto zariadenie tiež myslí na bezpečnosť, a to hneď dvomasystémami. LDWS technológia pomocou kamery stráži, či ste náhodou nevybočili zosvojho jazdného pruhu a ak by sa tak snáď stalo, hlasno vás upozorní. FCWStechnológia zasa bráni čelnej zrážke. Pre komfort telefonovania slúžihandsfree, nemusíte sa tak báť, že by ste nemohli vziať prichádzajúci hovor.

 

Základné parametre

Zorný uhol: 140°

Clona: 1,8

Rozlíšenie: Extreme HD (1 296 p)

Snímacia frekvencia: 30 fps

Recenzie

Zatvoriť

Naposledy prezerané Zrušiť históriu

MIO MiVue DRIVE 55LM EUROPE (44) + Kamera