Hľadať

 Nákupný košík je prázdny.

Nakúpte za 49,00 € a máte dopravu ZDARMA
Prihlásenie
Zabudli ste heslo?

Ešte nemáte účet? Zaregistrujte sa. Registráciou získate:

  nákup bez nutnosti vypĺňania údajov
  prehľad o stave objednávok
  vernostný program

Registrácia
02 / 44 633 762
Kategórie
  Tovar za body

BRAUN Digitálny tlakomer BUA 7200

BRAUN Digitálny tlakomer BUA 7200

Web produktu: https://www.braunbloodpressuremonitors.co.uk/braun-icheck-7-wrist
EAN: 4022167272003
Dostupnosť: Vypredané
Cena 0,10 €
Doplatok 121 bodov
Prosím, prihláste sa

Viac o produkte BRAUN Digitálny tlakomer BUA 7200

Digitálny tlakomer na rameno, pamäť pre 2 používateľov s pamäťou 2× 200 meraní, detekcia arytmie, univerzálna veľkosť manžety s postupným nafukovaním, Bluetooth na prepojenie s mobilnou aplikáciou Braun Healthy Heart, farebný displej, výpočet priemerných denných/týždenných/mesačných hodnôt

 

Digitálny tlakomer

Braun ActivScan 9 BUA7200 novej generácie je vybavenýprehľadným farebným displejom, pamäťou pre 2 používateľov a manžetou spostupným komfortným nafukovaním. Displej zobrazuje aktuálne údaje o vašomkrvnom tlaku na základe odporúčaní Svetovej zdravotníckej organizácie. Pomocounavigačného kolieska môžete sledovať trendy krvného tlaku v priebehu časuinterpretované pomocou prehľadných tabuliek, grafov, kalendárov a priemerov.

 

Mobilná aplikácia Braun Healthy Heart

Monitor krvného tlaku sa ľahko synchronizuje s aplikáciou BraunHealthy Heart a poskytuje vám prístup k nameraným hodnotám takmer kedykoľvek akdekoľvek. Hodnoty môžete sprístupňovať svojmu lekárovi, rodine či priateľom.Mobilná aplikácia zobrazuje trendy krvného tlaku prostredníctvom grafov aposkytuje priemerné hodnoty.

 

Farebná indikácia

Zistite na prvý pohľad zdravie srdca. Farebne podsvietenésrdce vám ukáže, či je váš krvný tlak normálny (zelená), alebo či máte miernu(žltá), strednú (oranžová) alebo ťažkú (červená) hypertenziu. A to na základepokynov Svetovej zdravotníckej organizácie.

 

Kalendár

Prehľadný kalendár poskytuje dáta o frekvencii meraníkrvného tlaku. Navigačným tlačidlom si môžete prechádzať jednotlivé merania.Dni sú farebne označené na základe denného priemeru meraní.

 

Jednoduché uchytenie manžety

Meracia manžeta umožňuje ľahké a pohodlné uchytenie okolovášho ramena.

 

Pohodlné používanie

Technológia postupného nafukovania manžety zaisťuje menšítlak na zápästie na kratšiu dobu, pretože meranie krvného tlaku prebieha užpočas nafukovania manžety. Iné tlakomery merajú tlak až pri nafúknutí manžety apri jej postupnom vyfukovaní.

 

Detekcia arytmie

Digitálny krvný tlakomer Braun ActivScan 9 detegujenepravidelný srdcový rytmus ? arytmiu. Ak sa tento symbol často objavuje primeraní vášho krvného tlaku, vyhľadajte lekársku pomoc.

 

Vnútorná pamäť

Tlakomer disponuje pamäťou pre 2 používateľov. Každý používateľmá k dispozícii pamäť až na 200 meraní na presnejšiu interpretáciu dát.

 

Braun Healthy Heart

Získajte jednoduchý prístup k vašim nameraným hodnotám smobilnou aplikáciou Braun Healthy Heart. Mobilná aplikácia je k dispozícii vApp Store a v službe Google Play.

 

História meraní

Po zmeraní krvného tlaku sa údaje odošlú do mobilnejaplikácie, ktorá hodnoty uloží a interpretuje ich pomocou prehľadného grafu,kalendára a výpočtu priemeru.

 

Kompletný prehľad

Do mobilnej aplikácie je možné zadávať záznamy o spánku,cvičení, výžive a nálade. Vytvorte si kompletný prehľad o vašom životnom štýlea zistite, ako ovplyvňuje váš krvný tlak.

 

Šírenie dát

Údaje o vašom krvnom tlaku v mobilnej aplikácii ľahkovyexportujete a môžete ich odosielať e-mailom vášmu lekárovi, rodine čipriateľom.


Recenzie

Zatvoriť
Celkom (ne)obyčajné veci izolovanej doby
Celkom (ne)obyčajné veci izolovanej doby

Naposledy prezerané Zrušiť históriu

BRAUN Digitálny tlakomer BUA 7200