Hľadať

 Nákupný košík je prázdny.

Nakúpte za 49,00 € a máte dopravu ZDARMA
Prihlásenie
Zabudli ste heslo?

Ešte nemáte účet? Zaregistrujte sa. Registráciou získate:

  nákup bez nutnosti vypĺňania údajov
  prehľad o stave objednávok
  vernostný program

Registrácia
info@preskoly.sk
Kategórie
  Knihy beletria Veľké upratovanie skladov Beletria Ostatné romány, poviedky a novely

Mních, ktorý predal svoje ferrari (1. akosť)

od Robin S. Sharma z vydavateľstva Eastone s.r.o. dot 2012 SK jazyk

Mních, ktorý predal svoje ferrari (1. akosť)

od Robin S. Sharma z vydavateľstva Eastone s.r.o. dot 2012 SK jazyk

Autor: Robin S. Sharma
Vydavateľstvo: Eastone s.r.o.
Rok vydania: 2012
Rok poslednej dotlače: máj, 2013
EAN: 9788081091896
Počet strán: 176
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Jazyk: slovenský
Rozmery: 145x207x26 mm
Podtitul: Výnimočný príbeh o naplnení osudov a snov
Žáner: Romány a poviedky
Formát: A5
Poškodenie: poškodený obal
ISBN: 978-80-8109-189-6A
Dostupnosť: Vypredané
Bežná cena 8,99 €
Zľava: 50%
Naša cena 4,50 €
Mních, ktorý predal svoje ferrari (1. akosť) (Robin S. Sharma)

Kniha má: poškodený obal.

(šípka môže zobrazovať poškodenie)

Kniha bola vystavená na našej predajni a má drobné poškodenie, ktoré môžete vidieť na obrázku vyššie. Kniha je úplne nová.

Druh poškodenia: poškodený obal.

V niektorých prípadoch sa môže poškodenie mierne líšiť od ukážky (v prípade, ak máme viac kusov skladom). 

Knihu si môžete zakúpiť uplne novú aj priamo z vydavateľstva tu.

Viac o knihe Mních, ktorý predal svoje ferrari (1. akosť) (Robin S. Sharma)

Mních, ktorý predal svoje Ferrari je kniha, ktorá sa stalafenoménom a zmenila miliónom ľudí život.  Rozpráva príbeho Julianovi Mantlovi, špičkovom právnikovi, ktorého ohromný materiálny úspech zakrýval prázdnotu v jeho vnútri. Kniha vyšla pôvodne v nízkom náklade, no zakrátko sa z nej stala senzácia.Od tých čias sa jej jednoduché, no mocné posolstvo nádeje,inšpirácie a pravého úspechu rozšírilo po celom svete.

 

Bola vydaná v 46 jazykoch vo vyše 40 krajinách. Tento medzinárodný bestseller zrozumiteľne a s ľahkosťou odpovedána najvážnejšie otázky života a tiež ponúka praktické rady, ktoré pomáhajú získať prosperitu, vitálnosť, šťastie a vnútorný pokoj.

 

Kniha Mních, ktorý predal svoje ferrari je kniha o živote právnika, ktorý sa po náhlej srdcovej príhode rozhodol žiť s mníchmi v Himalájach. Teraz sa vrátil, aby šíril poznanie o tom, čo sa dozvedel - o tom ako viesť podnikanie a dosiahnuť úspech v živote. V knihe sa dozviete ako zmeniť vaše pracovisko na lepšie a príjmnejšie miesto, ako zmeniť sám seba, čo je dobré urobiť pre seba a ako lepšie pôsobiť na okolie.

 

 

Ukážka z knihy: Mních, ktorý predal svoje ferari

 

..Moja mama vyrástla v neslávne slávnom Bronxe. A predsa si vybral mňa a nie niekoho z tých, ktorí uňho ticho lobovali za privilégium stať sa jeho právnym poskokom v prípade, ktorý sa dostal do povedomia ako "alfa a omega všetkých súdnych procesov s vrahmi". Vravel, že sa mu páči môj "hlad". Samozrejme, že sme to vyhrali a vysoký úradník, ktorý bol obvinený z brutálnej vraždy svojej manželky, bol zrazu slobodným človekom - teda takým slobodným, ako mu to dovolilo jeho špinavé svedomie. To leto som sa toho naučil veľmi veľa. Dostal som omnoho viac než len lekciu o tom, ako vyvolať náležité pochybnosti tam, kde žiadne neboli. To dokáže každý advokát, ktorý za niečo stojí. Ja som však dostal lekciu o psychológii vyhrávania a vzácnu príležitosť pozorovať majsta v akcii. Nasal som to všetko ako špongia.

Na Julianov návrh som ostal vo firme ako spoločník a zanedlho sa medzi nami vytvorilo trvalé priateľstvo. Musím povedať, že sa s ním nepracovalo práve najľahšie. Pracovať ako jeho podriadený bolo často frustrujúce a viedlo to k mnohým nočným hádkam. Buď som mu musel dať za pravdu, alebo by ma vyhodil. Ten človek musel mať vždy pravdu. Pod jeho tvrdým zovňajškom sa však skrýval človek, ktorému na ľuďoch skutočne záležalo. Nech bol akokoľvek zaneprázdnený, vždy sa ma opýtal na Jenny, ženu, ktorú stále nazývam svojou nevestou, aj keď sme sa zosobášili ešte pred tým, ako som šiel na právo. Keď sa Julian od iného letného praktikanta dozvedel, že som vo finančnej tiesni, zariadil, aby som dostal štedré štipendium . Je fakt, že dokázal byť dosť hrubý a miloval divokú zábavu, no svojcih priateľov nikdy nezanedbával. Skutočným problémeom bolo, že Julian bol posadnutý svojou prácou.

Prvých pár rokov ospravedlňoval svoje dlhé nadčasy slovami, že to robí "pre dobro firmy" a že plánuje ísť na mesiac na Kajmanské ostrovy, "určite na budúcu zimu". Ako však čas plynul, Julianova reputácia génia sa rozšírila a jeho pracovná záťaž neustále narastala. Príprady boli vždy väčšie a lepšie a Julian, ktorý nikdy necúvol pred dobrou výzvou, na seba tlačil stále viac aj naďalej. Pri jednej zo svojich vzácnych chvíľ pokoja sa mi zdôveril, že nemôže spať viac než pár hodín bez toho aby sa zobudil... 

 

 

Recenzie

Zatvoriť
OBJAVTE VESMÍR s interaktívnou sadou
Listopád od Alena Mornštajnová

Naposledy prezerané Zrušiť históriu

Mních, ktorý predal svoje ferrari (1. akosť) (Robin S. Sharma)