Hľadať

 Nákupný košík je prázdny.

Nakúpte za 49,00 € a máte dopravu ZDARMA
Prihlásenie
Zabudli ste heslo?

Ešte nemáte účet? Zaregistrujte sa. Registráciou získate:

  nákup bez nutnosti vypĺňania údajov
  prehľad o stave objednávok
  vernostný program

Registrácia
info@preskoly.sk
Kategórie
  Knihy beletria Veľké upratovanie skladov Astrológia, ezoterika a mystika Ezoterika

Liečivá sila kryštálov a drahých kameňov (1. akosť)

od autor neuvedený z vydavateľstva Príroda dot október, 2015

Liečivá sila kryštálov a drahých kameňov (1. akosť)

od autor neuvedený z vydavateľstva Príroda dot október, 2015

Autor: autor neuvedený
Vydavateľstvo: Príroda
Rok vydania: október, 2015
EAN: 9788007024663
ISBN: 978-80-07-02466-3
Počet strán: 160
Typ tovaru: Viazané knihy
Jazyk: slovenský
Rozmery: 165x240 mm
Žáner: Ezoterika
Formát: A5
Vydanie: 1
Poškodenie: narazený roh
Dostupnosť: Vypredané
Bežná cena 12,90 €
Zľava: 50%
Naša cena 6,45 €
Liečivá sila kryštálov a drahých kameňov (1. akosť) (autor neuvedený)

Kniha má: narazený roh.

(šípka môže zobrazovať poškodenie)

Kniha bola vystavená na našej predajni a má drobné poškodenie, ktoré môžete vidieť na obrázku vyššie. Kniha je úplne nová.

Druh poškodenia: narazený roh.

V niektorých prípadoch sa môže poškodenie mierne líšiť od ukážky (v prípade, ak máme viac kusov skladom). 

Viac o knihe Liečivá sila kryštálov a drahých kameňov (1. akosť) (autor neuvedený)

Kryštály a drahé kamene sú nositeľmi moci, ktorá dokáže v ľuďoch aktivovať to dobré, ako aj ochrániť ich pred zlými vplyvmi a pomôcť im naplniť sny. Preto ich všetky staroveké kultúry používali na liečenie a pritiahnutie si šťastia.V knihe Liečivá sila kryštálov a drahých kameňov nájdete jednoduché a zábavné postupy, v ktorých vám vysvetlíme rôzne techniky práce s kryštálmi a drahými kameňmi, ako aj rituály, ktoré vás môžu doviesť na cestu zdravia, úspechu a duchovného obrodenia.Vďaka tejto knihe odhalíte skutočné tajomstvo energie, ktorá pochádza zo zeme a naučíte sa liečiť choroby tela a duše, nájsť si ideálnu prácu, prekonávať nebezpečné situácie, ale aj efektívne riešiť rodinné problémy, či dosiahnuť duchovný pokrok.

 

 

Ukážka z knihy:

 Liečivá sila kryštálov a drahých kameňov

 

Legendárne kryštály stratených civilizácií

Kryštály, označované ako legendárne, sú kryštály z kremeňa veľkých tvarov objavených do 80. rokov minulého storočia v pralesoch Latinskej Ameriky. Boli objavené vo veľkej hĺbke a dosahujú veľkosť väčšiu ako 1,5 m. Spočiatku sa našlo iba niekoľko, ale objavujú sa stále ďalšie. Nadišiel čas, kedy ľudstvo objavuje tieto uchované dôkazy skryté v mocných kryštáloch. Jedna legenda opisuje tajomstvo vzniku týchto kryštálov. Podľa nej, pred miliónmi rokov, navštívili Zem veľmi vyspelé bytosti, ktoré prišli z centra galaxie. Keď uvideli modrú vodu, zeleň rastlín a zem bohatú na mineláry, rozhodli sa tu usadiť, lebo si mysleli, že táto mladá planéta bola najvhodnejšia na stvorenie inteligentných živých bytostí. Títo návštevníci, prví patriarchovia, spracovávali látku, ktorá sa nachádzala na Zemi najviac - oxid kremičitý, ktorý obohatili svojím svetlom a tak stvorili obrovské legendárna kremeňové kryštály. Keď prví patriarchovia svoju prácu dokončili, zmenili sa na ľudské bytosti a vytvorili stratené civilizácie Lemúria a Atlantídy, ktoré sa spomínajú vo všetkých známych mýtoch a legendách. Tieto veľké kryštály boli kľúčové na udržanie rovnováhy megnetických síl a stabilizovanie planéty, aby sa ľudstvo mohlo rozvíjať. Tieto civilizácie, ktoré tvorili bytosti s ľudskou podobou, no boli oveľa vyspelejšie, vyuzívali žiaru týchto kryštálov, aby boli v spojení so svojim pôvodným domovom a celým vesmírom. Vďaka nim mali ohromnú moc zmeniť evolučný cyklus primátov, obdariť ich vedomím a tak vytvoriť nový druh. Veľa tých, čo sa rozhodli podstúpiť reinkarnáciu a podrobiť sa zákonom kryštálovej hmoty, pomaly zabúdali a vzďaľovali sa od svojej prirodzenej podoby a poslania a využívali veľkú moc kryštálov výhradne pre seba. Vtedy začala nová evolučná etapa, ktorá trvá dodnes. Zneužitie moci znamenalo začiatok úpadku, ktorý viedol k úplnému zániku Atlantídy. Ostatní potomkovia prvých patriarchov sa rozhodli opusiť Zem a pokračovať vo svojej misii vo vesmíre alebo vytvoriť novú vnútrozemskú civilizáciu, aby tak mohli byť blízko ľudí. Ešte predtým, než odišli, ukryli kryštály do veľkej hĺbky, aby tak o tisícky rokov neskôr, keď nadíde ten správny čas a ľudstvo bude pripravené, ich mohli osvietiť so svetlom, pripomenúť im, odkiaľ pochádzajú a naučiť ich žiť v harmónii s vesmírnou energiou. Dnes sa niektoré z týchto legendárnych kryštálov nachádzajú v chrámoch, kde sa okolo nich konajú skupinové meditácie a používajú ich na znásobenie energie.

 

 

 

 

Recenzie

Zatvoriť
Hnev - Arpád Soltész
Marek Vagovič - Vlastnou Hlavou 2

Naposledy prezerané Zrušiť históriu

Liečivá sila kryštálov a drahých kameňov (1. akosť) (autor neuvedený)