Hľadať

 Nákupný košík je prázdny.

Nakúpte za 49,00 € a máte dopravu ZDARMA
Prihlásenie
Zabudli ste heslo?

Ešte nemáte účet? Zaregistrujte sa. Registráciou získate:

  nákup bez nutnosti vypĺňania údajov
  prehľad o stave objednávok
  vernostný program

Registrácia
info@preskoly.sk
Kategórie
  Tovar za body

MANTA Karaoke reproduktor 160W BT SPK6013

MANTA Karaoke reproduktor 160W BT SPK6013

Web produktu: https://manta.com.pl/en/product/spk6013-2/
EAN: 5903089901426
Dostupnosť: Vypredané
Cena 0,10 €
Doplatok 250 bodov
Prosím, prihláste sa

Viac o produkte MANTA Karaoke reproduktor 160W BT SPK6013

Neviete ako zabezpečiť hudbu na vašu párty? Otázka výberu správneho zvukového systému sa práve vyriešila! Bez ohľadu na to, či prehrávate hudbu alebo ju používate na karaoke, je sada SPK6013 ideálnym riešením pre vás. Každý z dvoch reproboxov je vybavený štyrmi reproduktormi - dvoma stredo-basovými reproduktormi a dvoma tweetermi.

 

Nevieteako zabezpečiť hudbu na vašu párty? Otázka výberu správneho zvukového systémusa práve vyriešila! Bez ohľadu na to, či prehrávate hudbu alebo ju používate nakaraoke, je sada SPK6013 ideálnym riešením pre vás. Každý z dvoch reproboxov jevybavený štyrmi reproduktormi - dvoma stredo-basovými reproduktormi a dvoma tweetermi.Celkový výstupný výkon súpravy (RMS) je 160 W, čo znamená, že sa dá úspešnepoužívať nielen doma, ale aj v malých kluboch. Funkcia XBASS poskytuje zvýšeniebasov, čo zvyšuje rytmus v tanečnej hudbe.

 

Konektivitaa funkčnosť

SPK6013je vybavený portom USB a slotom pre kartu SD - vďaka týmto rozhraniam je možnéprehrávať skladby priamo zo zariadenia. Ak chcete, môžete do prístroja pripojiťexterný zdroj zvuku (smartphone, tablet). Vďaka dvojitému RCA konektoru môžebyť pripojené akékoľvek zariadenie - magnetofón, CD prehrávač alebo dokonca ajpočítač. Pomocou bezdrôtového rozhrania Bluetooth môžete tiež odoslať signál doreproduktorov z telefónu alebo tabletu. Avšak schopnosti SPK6013 tu nekončia -dva mikrofónové vstupy (6,3mm) (jeden mikrofón je súčasťou prístroja) vám umožniavytvoriť karaoke set, vďaka ktorému bude každé stretnutie s vašimi priateľmiešte zábavnejšie.

 

Dobrepremyslený a pôsobivý dizajn

Stojíza to spomenúť, že súprava je vybavená FM prijímačom, takže môžete počúvaťsvoje obľúbené rozhlasové stanice kedykoľvek. Okrem rozsiahlej funkčnosti smepri návrhu SPK6013 venovali pozornosť aj estetike a pohodliu pri používaní. Toje dôvod, prečo sú reproduktory osvetlené LED diódami RGB, ktoré reagujú narytmus prehrávanej hudby. Šikovný diaľkový ovládač umožňuje pohodlné ovládaniefunkcií zariadenia bez použitia zabudovaného ovládacieho panela a bočné držadláuľahčujú prenášanie stĺpikov reproduktorov.

 

Základnéparametre

Výkon:RMS 2x 80W (160W)

Napájanie:220-240 V, 50 Hz

Dodávanépríslušenstvo: Diaľkové ovládanie, mikrofón, návod, záručná karta

Bluetooth:Áno (bluetooth 2.0)

Dosah:až 10 metrov

Citlivosť:92dB +/- 3dB

Recenzie

Zatvoriť
Knižný kompas - 1 vlna
Dominik Dán - V tieni

Naposledy prezerané Zrušiť históriu

MANTA Karaoke reproduktor 160W BT SPK6013