Hľadať

 Nákupný košík je prázdny.

Nakúpte za 49,00 € a máte dopravu ZDARMA
Prihlásenie
Zabudli ste heslo?

Ešte nemáte účet? Zaregistrujte sa. Registráciou získate:

  nákup bez nutnosti vypĺňania údajov
  prehľad o stave objednávok
  vernostný program

Registrácia
info@preskoly.sk
Kategórie
  Knihy beletria Beletria Beletria v angličtine

Ruin and Rising

od Leigh Bardugo dot 2018 EN jazyk

8,63 €
-21%

Ruin and Rising

od Leigh Bardugo dot 2018 EN jazyk

Autor: Leigh Bardugo
Rok vydania: 2018
EAN: 9781510105256
Počet strán: 384
Typ tovaru: mäkká
Jazyk: en
Rozmery: 131 x 198 mm
Tovar posielame do 3 pracovných dní
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 24.5.2022
Bežná cena 10,95 €
-21%
Naša cena 8,63 €
Kúpou tohto produktu získate 0,56 bodov

Viac o knihe Ruin and Rising (Leigh Bardugo)

Enter the Grishaverse with book three of the Shadow and Bone Trilogy by number one New York Times-bestselling author Leigh Bardugo. Perfect for fans of Laini Taylor and Sarah J. Maas.Now with a stunning new cover and exclusive bonus material: The Demon in the Wood (a Darkling prequel story) and a Q&A with Leigh Bardugo. Soldier. Summoner.Saint.The nation's fate rests with a broken Sun Summoner, a disgraced tracker, and the shattered remnants of a once-great magical army. The Darkling rules from his shadow throne while a weakened Alina Starkov recovers from their battle under the dubious protection of the zealots who worship her as a Saint. Now her hopes lie with the magic of a long-vanished ancient creature and the chance that an outlaw prince still survives.As her allies and enemies race toward war, only Alina stands between her country and a rising tide of darkness that could destroy the world. To win this fight, she must seize a legend's power - but claiming the firebird may be her ruin. Read all the books in the Grishaverse! The Shadow and Bone Trilogy (previously published as The Grisha Trilogy) Shadow and Bone Siege and Storm Ruin and Rising The Six of Crows Duology Six of Crows Crooked Kingdom The Language of Thorns: Midnight Tales and Dangerous Magic

Recenzie

Zatvoriť
Obklopený narcistami od Thomas Erikson
Jeden za druhým od Chris Carter

Naposledy prezerané Zrušiť históriu

Ruin and Rising (Leigh Bardugo)