Hľadať

 Nákupný košík je prázdny.

Nakúpte za 49,00 € a máte dopravu ZDARMA
Prihlásenie
Zabudli ste heslo?

Ešte nemáte účet? Zaregistrujte sa. Registráciou získate:

  nákup bez nutnosti vypĺňania údajov
  prehľad o stave objednávok
  vernostný program

Registrácia
02 / 44 633 762
Kategórie
  Tovar za body

MIO MiVue 785 GPS Kamera do auta

MIO MiVue 785 GPS Kamera do auta

EAN: 4710887989713
Dostupnosť: Vypredané
Cena 0,10 €
Doplatok 111 bodov
Prosím, prihláste sa

Viac o produkte MIO MiVue 785 GPS Kamera do auta

Moderný dizajn a vysoká kvalita spracovania kamery do auta MIO MiVue 785 GPS, Full HD záznam - 1080p pri 30 fps, H.264 technológia zaisťujúca vysoko kvalitné video pri menšej veľkosti súboru, sSkleněná optika F2.0 pre skvelé snímky aj v šere a v tme , záznamový uhol 140 °, 2,7 " dotyková obrazovka, zobrazenie trasy na Google mapách, 3 osý G- senzor, upozornenie na rýchlostné radary s bezplatnou aktualizáciou, automatické nahrávanie a fotografický režim i detekcie nehody, malý držiak na sklo otočný o 360 ° , slot pre MicroSD kartu až do kapacity 128GB (až pre 20 hodín nepretržitého nahrávania), rýchlostný alarm

 

KameraMiVue 785 je ideálny spolujazdec pre každého vodiča. Veľký displej a jednoduchéovládanie vám doprajú nerušený zážitok z ciest. Intuitívny senzor nečakanýchudalostí a vysoká kvalita nahrávania vám potom pomôžu pri riešení kolízií,dopravných kontrol a ďalších zásadných momentov na ceste. Vstavaná GPS navyšeposkytne profesionálnym a rekreačným cestovateľom jasný prehľad o prejdenýchtrasách.

 

MioMiVue 785

Všetkynahrávky nečakaných situácií aj pekných spomienok na cestu možné jednoduchotriediť, analyzovať a archivovať v programe MiVue Manager na počítačoch vpohodlí domova. Okrem programu pre správu záznamov a aktualizácií zadarmozískate pri nákupe kamery MiVue 785 tiež flexibilný otočný držiak a nabíjačkudo auta.

 

Základnéparametre

FullHD záznam ? 1080p pri 30 fps

H.264technológia zaisťujúca vysoko kvalitné video pri menšej veľkosti súboru

Sklenenáoptika F2.0 pre skvelé snímky aj v šere a v tme

Exmorsenzor od spoločnosti Sony

Záznamovýuhol 140°

2,7"dotyková obrazovka

GPSčip, zobrazenie trasy na Google mapách

3osý G-senzor

AV-OUT(pre jednoduché prehrávanie nahrávok napr. Na TV)

Upozorneniena rýchlostné radary s bezplatnou aktualizáciou

Podporainteligentného systému ADAS (Advanced Driver Assistance System)

Automatickénahrávanie a fotografický režim

Automatickádetekcia nehody

Malýdržiak na sklo otočný o 360°

Slotpre MicroSD kartu až do kapacity 128GB (až pre 20hod nepretržitého nahrávania)

Rýchlostnýalarm

Možnosťpripojenia zadnej kamery MiVue A20 + (voliteľne) pre duálne nahrávanie

Nový,moderný dizajn a vysoká kvalita spracovania

240mAhvstavaná batéria

Vysokokvalitnýobjektív Exmor zachytí každý detail za každej situácie

 

KameraMiVue má vysokú svetelnosť 2.0, a preto vie zaznamenať detaily z ciest aj prihorších svetelných podmienkach. Širokouhlý objektív s rozsahom 140° dokážezaobstarať nahrávky v kvalite Full HD s rozlíšením 1080p, a to aj v oblastimŕtveho uhla. Okrem videozáznamu možno vďaka vstavanej batérii MiVue použiť ajako fotoaparát mimo kabíny automobilu. Okamžite tak máte po ruke spoľahlivézariadenie, ktoré môžete využiť pre dokumentáciu stavu automobilu po nehode.Veľký displej kamery navyše umožňuje okamžité prehranie videa aj fotografií, čourýchľuje riešenie dopravných situácií priamo na ceste. Rovnako tak vďaka AVvýstupu môžete kameru pripojiť napríklad k TV a jednoducho tak zdieľať aprehrávať vaše nahrávky.

 

ADAS(Advanced Driver Assistance System)

Toznamená, že vás pri jazde podporia dve bezpečnostné funkcie: varovanie priopustení jazdného pruhu LDWS (Lane Departure Warning System) a varovanie predčelným stretom FCWS (Forward Collision Warning System). Tieto dve funkciepridávajú do zariadenia vysokú hodnotu z hľadiska bezpečnosti, pretože LDWS vásupozorní v prípade, že vychádzate vozidlom z jazdného pruhu, čím potenciálnezabráni priamemu stretu. A ak sa zmenší vzdialenosť medzi vaším vozidlom avozidlom pred vami, napríklad keď vodič pred vami prudko šliapne na brzdy,funkcia FCWS vás tiež upozorní. Rovnako tak je možné nastaviť interval zvukovejvýstrahy ako upozornenie na možnú únavu a potrebu odpočinku.

 

Ostražitýspolujazdec postráži automobil bez dozoru a pomôže s riešením nehôd

KameraMiVue 785 je vybavená G senzorom, ktorý rýchlo reaguje na náhlu zmenu smerujazdy a preťaženia. Integrovaný snímač zaznamenáva smer jazdy v troch osiach.Vďaka tomu možno zistiť, odkiaľ prišiel náraz a ako k nemu došlo. V momente,keď G senzor zaznamená razantnú zmenu pohybu, kamera automaticky uloží záznamyo udalosti.

 

GPSprijímač zaznamená trasy vašich ciest

VstavanáGPS umožnuje zaznamenať všetky absolvované cesty do mapových podkladov. Posynchronizácii kamery a programu MiVue Manager tak vodič získa podrobný prehľado všetkých jazdách vo forme videa, smeru jazdy, rýchlosti a grafickéhoznázornenia ciest na Google mapách.

 

Aktuálnedatabázy radarov zaistia pohodovú jazdu bez pokút

Prístrojje vybavený GPS lokátorom, ktorý priebežne sleduje súradnice automobilu. Vďakatomu dokáže kamera odhadnúť rýchlosť jazdy aj jej smer. MiVue 785 tiež vieporovnať dáta o polohe a smer jazdy vozidla so vstavanou databázou radarov.Počas ciest vás tak prístroj upozorní zvukovým signálom na výskyt radaru a vždybudete vedieť, kde ísť zvlášť opatrne a zložiť nohu z plynu. Databáza pre model785 je navyše po dobu životnosti zariadenia bezplatne aktualizovaná.

 

2.7palcov dotyková obrazovka

Naozajjednoduché, intuitívne a príjemné ovládanie kamery.

 

MiVueManager ? ideálny nástroj pre sledovanie, zdieľanie a archiváciu ciest

MiVueManager je počítačový program pre správu, analýzu a archiváciu nahraných dát.Program je kompatibilný s operačnými systémami Windows i Mac. Vďaka G senzoru vkamere dokáže MiVue Manager analyzovať udalosti pred nehodou a pomôcť tak aj surčením smeru jazdy vinníkov kolízií. Za pomocou dát z integrovanej GPS dokážeprogram zobraziť aj grafické znázornenie prejdených trás v Google mapách.Obľúbenou funkciou programu je tiež zdieľanie nahratých videí na YouTube aFacebooku.

 

Obsahbalenia

kameraMiVue 785

dlhýnapájací kábel do auta

otočnýdržiak na sklo

Recenzie

Zatvoriť
Rodčenkovova aféra od Grigorij Rodčenkov
Osobnosti v rýmoch od Roumy Kiššová

Naposledy prezerané Zrušiť históriu

MIO MiVue 785 GPS Kamera do auta