Hľadať

 Nákupný košík je prázdny.

Nakúpte za 49,00 € a máte dopravu ZDARMA
Prihlásenie
Zabudli ste heslo?

Ešte nemáte účet? Zaregistrujte sa. Registráciou získate:

  nákup bez nutnosti vypĺňania údajov
  prehľad o stave objednávok
  vernostný program

Registrácia
info@preskoly.sk
Kategórie
  Tovar za body

MIO S7550LM +Lifetime aktualizácia + full Europ

MIO S7550LM +Lifetime aktualizácia + full Europ

Web produktu: http://eu.mio.com/cs_cz/spirit-7550-lm.htm
Dostupnosť: Vypredané
Cena 0,10 €
Doplatok 104 bodov
Prosím, prihláste sa

Viac o produkte MIO S7550LM +Lifetime aktualizácia + full Europ

5 "displej, mapy celej Európy TeleAtlas (44 krajín), doživotná aktualizácia máp, vyhľadávanie podľa čísel popisných a orientačných, hlasové ovládanie v slovenčine, slot pre MicroSD kartu, možnosť zapožičiavanie máp, vstavaný RDS-TMC, Bluetooth pre handsfree a dáta (počasie, vyhľadávanie Google), AV vstup pre pripojenie externého prehrávača, IQ Routes a Learn Pro

 

GPS navigácie značky Mio Spirit 7550 LM v sebe skrývajú vynikajúce vlastnosti vrátane najnovších technológií, kvalitného veľkého displeja a jedinečných navigačných funkcií. Disponuje pokrokovými technológiami pre plánovanie trasy, ako napr. Technológií IQ Routes a Learn Pro a jednoducho sa ovláda. S navigáciou Spirit 7550 LM získate maximum možných dostupných informácií pre vaše cesty. Vyberte si najlepšiu trasu ešte pred tým, než sa vydáte na cestu. V tejto verzii máte dokonca doživotnú aktualizáciu máp celej Európy zadarmo.

 

Technológia IQ Routes využíva informácie získané od miliónov vodičov za účelom vypočítania optimálnej trasy, čím zaistí najrýchlejší a najefektívnejší dopravu do cieľa. Vo výpočte je navyše zohľadnený aj čas a deň konania cesty. V priebehu jazdy ste navigovaní prostredníctvom 3D náhľadov križovatiek vrátane zreteľných pokynov o radenie do jazdných pruhov.

 

Zdokonalená funkcia Learn Pre sleduje a študuje štýl riadenia s cieľom poskytnúť trasy vytvorené na mieru. Na obrazovke potom stačí len sledovať, ako sa zlepší plánovanie trás a skráti odhadovaný čas príchodu.

 

Nový parkovací asistent automaticky zobrazuje zoznam parkovacích miest v blízkosti cieľa a rýchlo vodiča dovedie na najbližšie parkovisko. Funkcia Near vám umožní rýchly prístup k posledne navštíveným destináciám a s funkciou Find My Car (nájdi moje auto) vždy nájdete svoje zaparkované vozidlo. Medzi ďalšie praktické funkcie patrí plánovač výletov, informácie o rýchlostných limitoch, alebo databázy radarov na skúšobnú dobu zadarmo. Nechýba ani AV vstup a prehrávač médií - audio a video vo vašom zariadení alebo vstavané RDS-TMC.

 

Europe plus (44)

Andorra, Rakúsko, Belgicko, Dánsko, Fínsko, Francúzsko, Nemecko, Gibraltár, Veľká Británia, Írsko, Taliansko, Lichtenštajnsko, Luxembursko, Malta, Monako, Nórsko, Holandsko, Portugalsko, San Marino, Španielsko, Švédsko, Švajčiarsko, Vatikán, Poľsko, česká republika, Maďarsko, Slovensko, Bulharsko, Turecko, Grécko, Lotyšsko, Litva, Chorvátsko, Estónsko, Slovinsko a MRE: Albánsko, Bielorusko, Bosna a Hercegovina, Macedónsko, Moldavsko, Čierna Hora, Rumunsko, Srbsko, Ukrajina

 

Parametre a špecifikácie:

 

Hardware

Typ procesora: mstar 800 MHz

TMC: podporuje

Dotykový displej: áno

Farebný displej: áno

Display resolution: 480 x 272

Rozlíšenie displeja: 12.7cm (5 ")

Šírka (mm): 134.5

Výška (mm): 86

Hĺbka (mm): 12.7

Hmotnosť (gr): 158

Mapy: Full Europe (44 štátov)

 

Funkcie

Doživotná aktualizácia máp

Informácie o rýchlostných limitoch

Hlasové navádzanie s menami ulíc (TTS)

Radenie do jazdných pruhov

IQ Routes ?

3D náhľady na odbočenie

Learn Pro ?

Choďte ešte ďalej

Plánovač výletov

Blízko mňa

Nájdi moje auto

Sprievodca tunelov

 

Recenzie

Zatvoriť
Učebnice
Hans Rosling - Moc faktov

Naposledy prezerané Zrušiť históriu

MIO S7550LM +Lifetime aktualizácia + full Europ