Hľadať

 Nákupný košík je prázdny.

Nakúpte za 49,00 € a máte dopravu ZDARMA
Prihlásenie
Zabudli ste heslo?

Ešte nemáte účet? Zaregistrujte sa. Registráciou získate:

  nákup bez nutnosti vypĺňania údajov
  prehľad o stave objednávok
  vernostný program

Registrácia
info@preskoly.sk
Kategórie
  Tovar za body

PEACH High speed Laminátor A4 PL102

PEACH High speed Laminátor A4 PL102

Web produktu: http://www.peach.info
EAN: 7640162277310
Dostupnosť: Vypredané
Cena 0,10 €
Doplatok 24 bodov
Prosím, prihláste sa

Viac o produkte PEACH High speed Laminátor A4 PL102

Jednoduchý laminátor Peach 102 vo formáte A4 s rýchlym nahrievaním, dvojnásobnou rýchlosťou ako je obvyklé u tohto typu laminátorov a malými rozmermi je vhodný najmä pre domácnosti a malé kancelárie pre občasnú lamináciu dokumentov do vreciek o sile max 80 mic.

 

Kancelárskylaminátor pre fotografie alebo dokumenty formátu A4. Má dva vyhrievanélaminovacie valce s automaticky riadenou teplotou, ktoré dokážu pracovať sfóliou silnou 80 mikrónov a dokážu zalaminovať dokument o sile až 0,5 mm.Zahrievacia doba sa pohybuje okolo 1 minúty a rýchlosť laminácie je zhruba 60cm za minútu. Prístroj má úplne bezhlučný chod a veľmi jednoduché použitie -stačí zapnúť, nechať nahriať vykurovacie valce a potom len do vstupného otvorupostupne vkladať dokumenty v laminovacích vreckách.

 

Laminovanieje ideálny spôsob, ako ochrániť dokumenty a fotografie pred vlhkom, zašpinením,skrútením a ďalšími vplyvmi, ktoré negatívne ovplyvňujú čitateľnosť a vzhľad.Dokument sa vloží do laminovacej kapsy - medzi dve vrstvy tenkej priehľadnejfólie, ktoré sa v laminátora tepelne spoja a bezpečne a spoľahlivo priľnú kdokumentu. Spoj je vlhkotesný a odolný, laminovaný dokument je pevný a nemožnoho ľahko ohnúť. Takto chránený dokument možno bezpečne vystaviť ajpoveternostným vplyvom. Laminácia tak predstavuje perfektné a cenovo dostupnériešenie pre rôzne nápisy a informačné cedule, preukazy, doklady alebodokumenty, ktoré chcete bezpečne v nemennom stave uchovať dlhú dobu, ako súfotografie, diplomy, osvedčenia alebo certifikáty.

 

Základnéparametre

formát:A4

Vstupnéšírka fólie: 230 mm

Laminovaciarýchlosť: 60 cm / min

Max.sila dokumentu: 0,5 mm

Laminovaciefólie: 2x 80 mikrónov

Početvalcov: 2

Zahrievaciadoba: 60 sekúnd

napájanie:220-240 V / 50 Hz

Rozmery:33 x 14 x 6 cm

hmotnosť:0,9 kg

 

Recenzie

Zatvoriť

Naposledy prezerané Zrušiť históriu

PEACH High speed Laminátor A4 PL102