Hľadať

 Nákupný košík je prázdny.

Nakúpte za 49,00 € a máte dopravu ZDARMA
Prihlásenie
Zabudli ste heslo?

Ešte nemáte účet? Zaregistrujte sa. Registráciou získate:

  nákup bez nutnosti vypĺňania údajov
  prehľad o stave objednávok
  vernostný program

Registrácia
info@preskoly.sk
Kategórie
  Knihy beletria Beletria Beletria v angličtine

The Stranger

od Camilla Läckberg z vydavateľstva Bertram Trading Limited EN jazyk

The Stranger

od Camilla Läckberg z vydavateľstva Bertram Trading Limited EN jazyk

Autor: Camilla Läckberg
Vydavateľstvo: Bertram Trading Limited
EAN: 9780007253999
Počet strán: 420
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Jazyk: anglický
Rozmery: 130,0x197,0x30,0 mm
Dostupnosť: Vypredané
Bežná cena 11,99 €
-26%
Naša cena 8,91 €
Kúpou tohto produktu získate 0,41 bodov

Viac o knihe The Stranger (Camilla Läckberg)

To avoid disappointment please note this novel was previously titled THE GALLOWS BIRD. Scandinavian crime sensation and No. 1 international bestseller, Camilla Lackberg’s fourth psychological thriller - for fans of Stieg Larsson and Jo NesboA local woman is killed in a tragic car crash. It’s a strange accident the victim’s blood contains high alcohol levels, but she rarely drank a drop. The case marks the end of a quiet winter for Detective Patrik Hedstrom.Meanwhile, a reality TV show begins shooting in the town, and as cameras shadow the stars’ every move, tempers start to flare. When a drunken party ends with an unpopular contestant’s murder, all eyes turn to the cast and crew could there be a murderer among them?The ratings spike as the country tunes in to a real life murder mystery. Under the unforgiving media spotlight, Patrik tackles his toughest investigation yet

Recenzie

Zatvoriť
Ohrdnuté srdce od Jana Pronská
Ohrdnuté srdce od Jana Pronská

Naposledy prezerané Zrušiť históriu

The Stranger (Camilla Läckberg)