Hľadať

 Nákupný košík je prázdny.

Nakúpte za 49,00 € a máte dopravu ZDARMA
Prihlásenie
Zabudli ste heslo?

Ešte nemáte účet? Zaregistrujte sa. Registráciou získate:

  nákup bez nutnosti vypĺňania údajov
  prehľad o stave objednávok
  vernostný program

Registrácia
02 / 44 633 762
Kategórie
  Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Gateway to Maturita 2nd Edition Gateway to Maturita 2nd Edition Level 1 (A1+)

Gateway to Maturita 2nd Edition (A1+) Teacher's Book Premium Pack - Metodická príručka

od David Spencer z vydavateľstva Macmillan ELT dot 2015

43,50 € 36,98 €
Zľava: 15%

Gateway to Maturita 2nd Edition (A1+) Teacher's Book Premium Pack - Metodická príručka

od David Spencer z vydavateľstva Macmillan ELT dot 2015

Autor: David Spencer
Vydavateľstvo: Macmillan ELT
Rok vydania: 2015
EAN: 9780230473065
Jazyk: britská angličtina
Učiteľská sada: Macmillan
Tovar posielame do 2-4 týždňov
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme vo štvrtok 11.2.2021
Bežná cena 43,50 €
Zľava: 15%
Naša cena 36,98 €
Kúpou tohto produktu získate 2,59 bodov

Viac o produkte Gateway to Maturita 2nd Edition (A1+) Teacher's Book Premium Pack - Metodická príručka (David Spencer)

Metodická príručka obsahuje online prístup do informačného strediska pre učiteľov na stránkach Macmillan, Presentation Kit, Test Generator a všetky digitálne komponenty študentov. Kniha pre učiteľa ponúka aj výukové poznámky, poradenstvo o rozvoji stratégie učenia a pomôcky ku prípravám skúšok. 

 

 

Kurz anglického jazyka Gateway 2nd Edition je navrhnutý tak, aby viedol dospievajúcich študentov k úspechu v budúcich skúškach, zvlášť maturitnej skúšky a pomohol im s ľahkým prechodom na vysokú školu či do zamestnania.

 

Druhá edícia Gateway si zachováva jasnú štruktúru prvého vydania a všetky jeho rysy, vďaka ktorým je kurz tak populárny. Inovovaných bolo až 90 % textu. V učebnici sa opäť stretnete s vyváženým rozvojom všetkých štyroch jazykových zručností. Kurz zložený dohromady zo šiestich levelov žiakov postupne prevedie cez jazykové úrovne A1+ až B2+. Do budúcna je plánované aj rozšírenie o ďalší level úrovne C1.

 

Gateway second Edition má niekoľko nových zaujímavých funkcií. Jadrom každej lekcie je špeciálna sekcia Life skills, ktorá si kladie za úlohu pripraviť mládež na všetky aspekty života. Pre každú z týchto sekcií bolo na mieru pripravené video, v ktorom sa objavia britskí tínedžeri predstavujúci novú tému, ktorá sa ukonči tým, že študenti budú vykonávať úlohy zo života – činnosti, ktoré majú priamy význam pre ich život mimo triedu.

 

Gateway 2nd Edition poskytuje rôznorodý materiál, ktorý pomáha rozvíjať ďalšie oblasti poznania rovnako ako anglické jazykové zručnosti. Používa celkom nové texty, ktoré v sebe ukrývajú otázky motivujúce študentov premýšľať o tom, čo práve čítali, čím rozvíjajú svoje kritické myslenie.

 

Krátke videá na prezentáciu gramatiky sú prepojené s Grammar guides, ktoré sa nachádzajú v každej lekcii v učebnici. Videá privedú gramatické javy z učebnice k životu a tiež zrýchľujú a spestrujú výučbu. Vhodné sú aj na domáce opakovanie, či ako zrozumiteľný výklad pre žiakov, ktorí zameškali učebnú hodinu a potrebujú dobehnúť ostatných v triede.

 

Kurz spĺňa všetky moderné trendy a jeho plne digitalizovaný interaktívny obsah sa hodí do akejkoľvek učebne. Nový Gateway ponúka mimoriadne flexibilný balík s videoprezentáciami a pestrou paletou aplikácií a komponentov.

Recenzie

Zatvoriť
Celkom (ne)obyčajné veci izolovanej doby
Druhá šanca na lásku

Naposledy prezerané Zrušiť históriu

Gateway to Maturita 2nd Edition (A1+) Teacher's Book Premium Pack - Metodická príručka (David Spencer)