Hľadať

 Nákupný košík je prázdny.

Nakúpte za 49,00 € a máte dopravu ZDARMA
Prihlásenie
Zabudli ste heslo?

Ešte nemáte účet? Zaregistrujte sa. Registráciou získate:

  nákup bez nutnosti vypĺňania údajov
  prehľad o stave objednávok
  vernostný program

Registrácia
info@preskoly.sk
Kategórie
  Knihy beletria Spoločenské a humanitné vedy Právo, politológia, sociológia Právo Občianske právo

Zákon o konkurze a reštrukturalizácii - komentár, 2. doplnené a prepracované vydanie

od Branislav Pospíšil; Jaroslav Macek; Martin Maliar; Vladimír Kitty z vydavateľstva Wolters Kluwer (Iura Edition) dot marec, 2016 SK jazyk

Zákon o konkurze a reštrukturalizácii - komentár, 2. doplnené a prepracované vydanie

od Branislav Pospíšil; Jaroslav Macek; Martin Maliar; Vladimír Kitty z vydavateľstva Wolters Kluwer (Iura Edition) dot marec, 2016 SK jazyk

Autor: Branislav Pospíšil; Jaroslav Macek; Martin Maliar; Vladimír Kitty
Vydavateľstvo: Wolters Kluwer (Iura Edition)
Rok vydania: marec, 2016
EAN: 9788081683886
Počet strán: 1044
Typ tovaru: Viazané knihy
Jazyk: slovenský
Rozmery: 148x210 mm
Edícia: Komentáře
Žáner: Konkurz, exekúcie, pohľadávky
Dostupnosť: Vypredané
Bežná cena 52,50 €
-16%
Naša cena 44,17 €

Viac o knihe Zákon o konkurze a reštrukturalizácii - komentár, 2. doplnené a prepracované vydanie (Branislav Pospíšil; Jaroslav Macek; Martin Maliar; Vladimír Kitty)

Druhé, podstatne doplnené a prepracované vydanie komentára k zákonu o konkurze a reštrukturalizácii je spracované s cieľom ponúknuť odbornej verejnosti širší pohľad na jednotlivé ustanovenia zákona s prihliadnutím na posledné legislatívne zmeny uskutočnené zákonmi č. 87/2015 Z. z., č. 117/2015 Z. z., č. 282/2015 Z. z., č. 389/2015 Z. z., č. 390/2015 Z. z. a č. 437/2015 Z. z.Publikácia oproti pôvodnému spracovaniu ponúka aktuálny pohľad širšieho okruhu autorov tak z oblasti praktickej, ako aj z oblasti teoretickej, legislatívnej. Komentár pracuje aj s rodiacou sa judikatúrou v oblasti konkurzného práva a ponúka do diskusie, okrem iného, aj nové praktické skúsenosti z aplikácie jednotlivých ustanovení zákona, a tým sprehľadňuje a vysvetľuje ich podstatu, zmysel, účel a zjednodušuje ich správnu aplikáciu. Z dôvodu poskytnutia čo najkomplexnejšieho pohľadu na problematiku konkurzov a reštrukturalizácií sú súčasťou publikácie aj nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) č. 2015/848/EÚ o insolvenčnom konaní, nariadenie Rady (ES) č. 1346/2000 z 29. mája 2000 o konkurznom konaní a zákon č. 8/2005 Z. z. o správcoch.Komentár ako jediný na slovenskom trhu je koncipovaný tak, aby čitateľ získal čo najkomplexnejšie informácie a prehľad tak o konkurznom, ako aj reštrukturalizačnom konaní. Publikácia je určená správcom konkurzných podstát, likvidátorom, advokátom, sudcom a ostatnej právnickej verejnosti zaoberajúcej sa problematikou konkurzov a reštrukturalizácií.

Recenzie

Zatvoriť
Obklopený narcistami od Thomas Erikson
Nikdy od Ken Follett

Naposledy prezerané Zrušiť históriu

Zákon o konkurze a reštrukturalizácii - komentár, 2. doplnené a prepracované vydanie (Branislav Pospíšil; Jaroslav Macek; Martin Maliar; Vladimír Kitty)