Hľadať

 Nákupný košík je prázdny.

Nakúpte za 49,00 € a máte dopravu ZDARMA
Prihlásenie
Zabudli ste heslo?

Ešte nemáte účet? Zaregistrujte sa. Registráciou získate:

  nákup bez nutnosti vypĺňania údajov
  prehľad o stave objednávok
  vernostný program

Registrácia
02 / 44 633 762
Kategórie
  Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Nemecký jazyk Planet Plus Planet Plus A1 Planet Plus A1/2

Planet Plus A1/2 Kursbuch (DE) - učebnica

od Gabriele Kopp a kol. z vydavateľstva Hueber dot 2015 DE jazyk

10,- € 8,50 €
Zľava: 15%

Planet Plus A1/2 Kursbuch (DE) - učebnica

od Gabriele Kopp a kol. z vydavateľstva Hueber dot 2015 DE jazyk

Autor: Gabriele Kopp a kol.
Vydavateľstvo: Hueber
Rok vydania: 2015
EAN: 9783190017799
Počet strán: 84
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu
Jazyk: nemecký
Tovar posielame do 3 pracovných dní
Objednajte dnes do 12:30 a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 16.6.2021
Bežná cena 10,- €
Zľava: 15%
Naša cena 8,50 €
Kúpou tohto produktu získate 0,55 bodov

Viac o knihe Planet Plus A1/2 Kursbuch (DE) - učebnica (Gabriele Kopp a kol.)

Učebnica Planet Plus A1/2 Kursbuch - druhý poldiel úrovne A1, je v medzinárodnej/nemeckej mutácii. Obsahuje aktualizovaný a vynovený obsah. Novinkou je Start-Lektion na uľahčenie vstupu a zvýšenie záujmu. V úvode sú umiestnené rôzne vstupné úlohy a zoznam príslušných učebných cieľov. Kniha obsahuje aj nové typy textov ako sú chaty, blogy a množstvo textov s počúvaním ako pozitívny impulz na čítanie. Veľkou výhodou a prínosom nielen pre žiakov, ale aj pre prácu učiteľov je modulovateľná konštrukcia jednotlivých častí. Teda nie je nutné prejsť všetky časti a cvičenia, no v prípade potreby poskytuje priestor a možnosti na rozšírenie vedomostí. Ďalšie novinky v učebnici sú:

-          jasnejšie zostavenie tematických okruhov,

-          vyššia transparentnosť cieľov,

-          rozmanité cvičenia,

-          všestranné rubriky,

-          bohaté magazíny na konci.

 

Nové a prepracované vydanie Planet Plus vychádza z osvedčenej a obľúbenej učebnice Planet (určený pre žiakov 2. stupňa ZŠ). Nový kurz Planet Plus Vás očarí svojou atraktívnym grafickým spracovaním. Žiakov osloví novými textami a témami, pričom si zachováva koncepciu a gramatický progres ako bol v staršom Planete. Lekcie sú kratšie, neznechutia žiakov dlhým a obšírnym obsahom. Práve naopak, podporuje tak u žiakov rýchli a hmatateľný progres, čím ich nemčina viac baví a tešia so zo svojich stálych úspechov v učení nemeckého jazyka.

 

Celý učebnicový rad je rozdelený na šesť dielov (jeden diel – predstavuje pol úrovne podľa SERR). Je určený hlavne pre žiakov druhého stupňa základných škôl bez nejakých predchádzajúcich vedomostí z nemeckého jazyka. Svojím rozdelením postupne prechádza úrovňami od A1 až po B1. Novinkou kurzu je magazín na konci učebnice, kde sú pre žiakov pripravené hry a doplnkové materiály k reáliám.

 

Transparentná štruktúra, funkčné usporiadanie a nový obsah – tak môžeme stručne charakterizovať a sumarizovať hlavné výhody a prínosy nového kurzu Planet Plus pre žiakov - tínedžerov.  Krátke lekcie s rozdelením do štyroch modulov s tromi lekciami a cca 3-4 stranami poskytujú kvalitný učebný materiál rozdelený do zvládnuteľných častí – s malými príbehmi  a prehľadným obsahom. S úplne novou Start-Lektion umožňuje prvú verbálnu komunikáciu hneď na začiatku. Tri nové moduly s úplne novými témami v A1 uľahčujú prvý kontakt žiakov s nemeckým jazykom.

 

Na záver Zum Schluss je umiestnená rubrika s množstvom úloh a cvičení k textom, kultúre a rôznym témam, projektové vyučovanie a nové jazykové prostriedky i časťou Čo už viem. Učebný obsah s úplne novým, jasným a logickým usporiadaním – so stĺpcom ako navigačnou pomôckou, kde sú vysvetlené ciele učiva s priamymi prepojením na príslušné objekty a úlohy. Celé učivo je graficky obohatené o množstvo tematických obrázkov a fotografií tak, aby obsah ostal prehľadný, pričom opticky motivuje žiakom k zvyšovaniu svojich vedomostí.

 

Kurz Planet plus je zatiaľ dostupný len v medzinárodnej (jednojazyčnej) verzii.

Recenzie

Zatvoriť
Batman / Fortnite Bod nula
Miška a jej malí pacienti 7: Narodeninové prekvapenie

Naposledy prezerané Zrušiť históriu

Planet Plus A1/2 Kursbuch (DE) - učebnica (Gabriele Kopp a kol.)