Hľadať

 Nákupný košík je prázdny.

Nakúpte za 49,00 € a máte dopravu ZDARMA
Prihlásenie
Zabudli ste heslo?

Ešte nemáte účet? Zaregistrujte sa. Registráciou získate:

  nákup bez nutnosti vypĺňania údajov
  prehľad o stave objednávok
  vernostný program

Registrácia
info@preskoly.sk
Kategórie
  Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Your Space Your Space Level 3

Your Space Level 3 Teacher's Book with Test CD - Metodická príručka s Test CD

od Julia Starr Keddle, Hobbs, M. z vydavateľstva Cambridge University Press dot 2012

25,60 € 21,76 €
Zľava: 15%

Your Space Level 3 Teacher's Book with Test CD - Metodická príručka s Test CD

od Julia Starr Keddle, Hobbs, M. z vydavateľstva Cambridge University Press dot 2012

Autor: Julia Starr Keddle, Hobbs, M.
Vydavateľstvo: Cambridge University Press
Rok vydania: 2012
EAN: 9780521729352
Počet strán: 110
Typ tovaru: Brožovaná kniha s CD
Jazyk: anglický
Tovar expedujeme do 5 pracovných dní
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne expedujeme v piatok 26.7.2019
Bežná cena 25,60 €
Zľava: 15%
Naša cena 21,76 €
Kúpou tohoto produktu získate 1.37 bodov

Viac o knihe Your Space Level 3 Teacher's Book with Test CD - Metodická príručka s Test CD (Julia Starr Keddle, Hobbs, M.)

B1 pre-intermediate.

 

Your Space je trojstupňový kurz anglického jazyka určený pre druhý stupeň základných škôl. Je navrhnutý tak, aby čo najviac motivoval študentov ZŠ počas celého kurzu a zefektívnil ich jazykové pokroky a osobnostný rast. Učebný materiál pokrýva jazykové úrovne A1 až B1 v rozpätí 80 až 90 vyučovacích hodín pre každý level s možnosťou rozšírenia až na 150 vyučovacích hodín.  

 

Študenti sú vystavení bohatej škále realistických typov anglického textu, vrátane e-mailov, článkov v časopisoch, webových stránok a pekne spracovaných grafických príbehoch. Témy reflektujúce svet v celom jeho bohatstve a kráse zobrazujú žiakom životy mladých ľudí v iných krajinách a zvyšujú tak ich kultúrne a sociálne povedomie. Témy boli vybrané tak, aby vzdelali modernú digitálnu generáciu a zároveň jej umožnili  v triede odhaľovať tie stránky sveta, pre ktoré sa nadchnú a oslovia ich. Ich motiváciu umocňuje aj bohatá elektronická a multimediálna podpora.

 

Kľúčové vlastnosti kurzu:

 

„Communication pages“ sekcie, v ktorých sa žiaci učia praktické veci v konkrétnych komunikačných situáciách ako sú nákup lístkov a vyjadrovanie súhlasu či nesúhlasu.

 

„Phrasebook boxes“ naučia žiakov kľúčové frázy, ktoré potrebujú vedieť  k tomu, aby mohli začať úspešne rozprávať.  Dôraz je kladený na funkčnosť jazyka a kolokácie.

 

"Your progress" sekcie na konci každej lekcie umožňujú študentom, aby preskúmali pokrok, ktorý dosiahli, a tam, kde je potrebné sa zlepšiť, podporovali povedomie študenta.

 

„Your Space“ sekcie inšpirované populárnymi webstránkami umožňujú študentom prispôsobiť jazyk k rozprávaniu o ich vlastnom svete.

 

„Study skills“ – učebné stratégie a tipy, ktoré vedú študentov ukázať ako sa učia a motivujú ich k zodpovednejšej snahe, zatiaľ čo „Get it right“ sekcie slúžia ako prevencia a držia ich ďalej od chýb, ktorých sa žiaci najčastejšie dopúšťajú

„Language focus“ - sekcie zamerané na jazyk upriamujú pozornosť študentov na nové štruktúry jazyka v každej novej lekcii  pomocou živých fotopríbehov a čítacích testov. Hneď za tým na dvoch stranách nasleduje „Language space“, kde učiteľ spolu so žiakmi nové skúsenosti vysvetľuje a praktizuje.

 

Online CLIL - pomocou pútavých príbehov sa žiaci nepriamo učia spoločenskej  a občianskej náuke. Študenti sa môžu zaregistrovať zadarmo na stránke http://yourspace.cambridge.org/, kde sú pre nich prichystané interaktívne a zábavné úlohy, pomocou ktorých môžu praktizovať výučbu jazyka aj doma.

 

Komponenty kurzu Your Space Level 3:

Recenzie

Zatvoriť
Hans Rosling - Moc faktov
Volali ma bitkár - Boris Valábik

Naposledy prezerané Zrušiť históriu

Your Space Level 3 Teacher's Book with Test CD - Metodická príručka s Test CD (Julia Starr Keddle, Hobbs, M.)