Nákupný košík je prázdny.

Nakúpte za 49,00 € a máte dopravu ZDARMA
Prihlásenie
Zabudli ste heslo?
Ešte nemáte účet? Zaregistrujte sa. Registráciou získate:

  nákup bez nutnosti vypĺňania údajov
  prehľad o stave objednávok
  vernostný program

Registrácia
info@preskoly.sk
Kategórie
  Tovar za body

Blu-ray prehrávač

Blu-ray prehrávač

Dostupnosť: Vypredané
Cena 0,10 €
Doplatok 80 bodov
Prosím, prihláste sa

Akcia: Diáre a kalendáre k nákupu nad 20 €

Viac informácií

Strážiť produkt Pridať do zoznamu

Viac o produkte Blu-ray prehrávač

3D Blu-ray prehrávač Samsung BD-J5900

 

Prístup k väčšiemu množstvu aplikácií za kratší čas. Aplikácií nie je nikdy dosť. Nová a vylepšená natívna aplikácia Opera TV Store ponúka na výber viac než 250 titulov. A ak by ani to nestačilo, natívne aplikácie môžete teraz spúšťať rýchlejšie ako predtým, takže vždy budete mať poruke požadovaný obsah presne vtedy, keď potrebujete.

Prvý raz v histórii dostáva prehrávač Blu-ray zakrivený dizajn. Po rokoch stále rovnakého hranatého dizajnu dosiahol prehrávač Blu-ray diskov ďalší stupeň vývoja. Blu-ray prehrávač radu J5 má zakrivený dizajn, ktorý dokonale ladí so zakrivenými televízormi Samsung a predstavuje dokonalý doplnok vašej obývačky. Takisto vracia trošku tepla do moderného dizajnu s vlnitými čiarami s mikrovzormi na povrchu, vďaka čomu vyzerá, ako keby bol utkaný z jemnej látky. Vďaka tomu môžete zladiť výzor svojich zariadení.

Prezerajte si obsah z USB kľúča alebo externého pevného disku. Získajte prístup k všetkým svojim multimédiám so skvelými možnosťami pripojenia. Synchronizujte a vychutnávajte si filmy, fotografie a hudbu z USB kľúča alebo externého pevného disku. Možnosť pripojenia externého pevného disku znamená, že môžete pripojiť externé ukladacie zariadenie priamo k prehrávaču Blu-ray diskov cez rozhranie USB a získať rýchly prístup k videám, zvukovým súborom a fotografiám. Umožňuje prehrávať širokú škálu obsahu, aby ste si mohli vychutnávať všetky svoje domáce filmy, prevzaté skladby a fotografie z dovolenky v pohodlí vlastnej obývačky. Stačí sa pripojiť, synchronizovať a užívať si.

Bezdrôtový prístup k zariadeniam a na internet. S Blu-ray prehrávačom Samsung je pripojenie na internet jednoduchšie. Vďaka integrovanému bezdrôtovému pripojeniu môžete používať internet a získať prístup k aplikáciám bez komplikovaného pridávania ďalších externých zariadení. Blu-ray prehrávače Samsung obsahujú možnosť zdieľania obsahu prostredníctvom technológie DLNA, vďaka čomu je prepojenie zariadení domácej zábavy jednoduchšie než kedykoľvek predtým. Užívajte si viac času pre seba s rýchlejším prístupom a menšou závislosťou od káblov.

Zažite novú úroveň 3D Full HD zábavy. Prineste si domov ešte pôsobivejší a veľkolepejší 3D zážitok. S 3D Full HD bude vaša 3D domáca zábava oveľa vzrušujúcejšia a živšia, než ste si vôbec vedeli predstaviť, s výkonnými funkciami na znásobenie radosti zo sledovania. Ponorte svoje zmysly do novej reality 3D HD.

  • Prehráva: 3D Blu-ray, Blu-ray, DVD, DVD-R/RW, DVD+/RW, CD, CD-R/RW, VCD
  • Podporuje: AVCHD, MKV, DivX HD, DivX, MPEG-2/4, WMV, JPEG, MPO

Hyper Real Engine

Zvýšenie rozlíšenia (HD Upscaling)

Dolby Digital

DTS

Integrované WiFi, WiFi Direct

USB prehrávanie: video, audio, obrázky

Ukladanie obsahu z disku na zariadenie USB

Zrkadlenie obrazovky

BD Wise, BD Profile 5.0

Anynet+ (HDMI-CEC)

HDMI výstup, USB 2.0, digitálny audio výstup, Ethernet (LAN)

Spotreba energie: 10,8 W / 0,4 W v pohotovostnom režime

EnergyStar 2.0

  • Rozmery (ŠVH): 290 x 39 x 221 mm
  • Hmotnosť: 1 kg
  • Farba: čierna
  • Dodávané príslušenstvo: diaľkový ovládač s batériami

 

 
 
 
 
 

 

Recenzie

Zatvoriť
Útek na vidiek
V strede kruhu

Naposledy prezerané Zrušiť históriu

Blu-ray prehrávač