Hľadať

 Nákupný košík je prázdny.

Nakúpte za 49,00 € a máte dopravu ZDARMA
Prihlásenie
Zabudli ste heslo?

Ešte nemáte účet? Zaregistrujte sa. Registráciou získate:

  nákup bez nutnosti vypĺňania údajov
  prehľad o stave objednávok
  vernostný program

Registrácia
info@preskoly.sk
Kategórie
  Učebnice, slovníky Predškoláci :) Hudba pre deti

Veľkí herci spievajú malým deťom 3

od Texty: Peter Konečný, Alena Michalidesová a Ján Štrasser. Hudba: Sisa Michalidesová a Peter Preložník z vydavateľstva Emília Beňová SK jazyk

Veľkí herci spievajú malým deťom 3

od Texty: Peter Konečný, Alena Michalidesová a Ján Štrasser. Hudba: Sisa Michalidesová a Peter Preložník z vydavateľstva Emília Beňová SK jazyk

Autor: Texty: Peter Konečný, Alena Michalidesová a Ján Štrasser. Hudba: Sisa Michalidesová a Peter Preložník
Vydavateľstvo: Emília Beňová
EAN: 9788096983032
Počet strán: 44
Typ tovaru: Audio CD
Jazyk: slovenský
Škola: Predškoláci
ISBN: 978-80-969830-3-2
Dostupnosť: Vypredané
Bežná cena 11,50 €
-17%
Naša cena 9,54 €

Viac o knihe Veľkí herci spievajú malým deťom 3 (Texty: Peter Konečný, Alena Michalidesová a Ján Štrasser. Hudba: Sisa Michalidesová a Peter Preložník)

Veľkí herci malým deťom III - pesničky, notičky, básničky, kresbičky,

vychádza ako nový, tretí diel CD s ilustrovanou knižkou kresieb hercov, s textami a notami piesní pre deti. Autorkou tohto projektu je skladateľka, herečka a interpretka Sisa Michalidesová.  „Rozhodla som sa pokračovať v nahrávaní, pretože sa nás deti, rodičia i herci pýtali, či nahráme aj ďalšie CD ... a je svete. Mám z neho radosť, je na ňom veľa temperamentných pesničiek, s hudbou dobrých muzikantov a s milými, vtipnými textami. Komponovanie ma veľmi baví a pri nahrávaní sme  s hercami vytvorili zaujímavú, až divadelnú atmosféru v každej pesničke. Predstavovala som si ako budú deti i rodičia vnímať hudbu v interpretácii špičkových muzikantov. Teším sa, že deti môžu spoznávať v pesničkách rôzne hudobné štýly,  hudobné nástroje a inšpirovať sa k spevu a hraniu na hudobných nástrojoch. Prežívanie rozprávkových postavičiek z pesničiek si deti môžu zahrať i zaspievať so svojimi kamarátmi v detskom divadielku. My - dospelí herci  každý rok spievame a hráme aj onkologicky chorým deťom. Verím, že aj tento diel projektu Veľkí herci spievajú malým deťom pomôže finančne prispieť  na liečbu onkologicky chorých detí. Pretože som prežila rok na  oddelení s týmito deťmi, verím, že aj ich nové pesničky potešia."

 

Pesničky pre deti naspievali Lukáš Latinák, Robert Jakab, Ivan Romančík, Juraj Kemka, Miroslav Noga, Marian Miezga, Ján Gallovič, Nela Pocisková, Zuzana Haasova, Lucia Lužinská, Linda Ballová a Sisa Michalidesová.

 

Texty piesní napísal Peter Konečný, Alena Michalidesová a Ján Štrasser. Hudbu skomponovala Sisa Michalidesová a Peter Preložník.

 

Recenzie

Zatvoriť
Muži, ženy a láska
Pexeso krásy Bratislavy

Naposledy prezerané Zrušiť históriu

Veľkí herci spievajú malým deťom 3 (Texty: Peter Konečný, Alena Michalidesová a Ján Štrasser. Hudba: Sisa Michalidesová a Peter Preložník)