Nákupný košík je prázdny.

Nakúpte za 49,00 € a máte dopravu ZDARMA
Prihlásenie
Zabudli ste heslo?
Ešte nemáte účet? Zaregistrujte sa. Registráciou získate:

  nákup bez nutnosti vypĺňania údajov
  prehľad o stave objednávok
  vernostný program

Registrácia
info@preskoly.sk
Kategórie
  Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Motivate! Motivate! 4

Motivate! 4 Teacher's Book Pack - metodická príručka

od Emma Heyderman, Fiona Mauchline z vydavateľstva Macmillan ELT 2013 EN jazyk

41,99 €
-15%

Motivate! 4 Teacher's Book Pack - metodická príručka

od Emma Heyderman, Fiona Mauchline z vydavateľstva Macmillan ELT 2013 EN jazyk

Autor: Emma Heyderman, Fiona Mauchline
Vydavateľstvo: Macmillan ELT
Rok vydania: 2013
EAN: 9780230452725
Typ tovaru: Brožovaná kniha s CD
Jazyk: anglický
Predmet: Anglický jazyk
Učiteľská sada: Macmillan
Tovar posielame do 5 pracovných dní
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v pondelok 11.12.2023
Bežná cena 49,40 €
-15%
Naša cena 41,99 €
Kúpou tohto produktu získate 2,10 bodov
Strážiť produkt Pridať do zoznamu

Viac o knihe Motivate! 4 Teacher's Book Pack - metodická príručka (Emma Heyderman, Fiona Mauchline)

Príručky pre učiteľov zasielame s CD alebo s kódom na stiahnutie nahrávok podľa skladovej dostupnosti vydavateľstva.

 

Prístupový kód nájdete v pracovnom zošite.

 

Metodická príručka Motivate! 4 Teachers Book s Test and Exams CD obsahuje kompletné metodické a didaktické poznámky pre učiteľa s tipmi a návrhmi na doplnkové aktivity, zahrievacie cvičenia na úvod hodín, doplnkové cvičenia pre šikovnejších žiakov, riešenia cvičení z pracovného zošita, prepisy posluchových cvičení a pod.

Na Test and Exams CD nájdete testy ku každej lekcii, opakovací a sceľovací text po prebratí učiva prvej polovice knihy a samozrejme záverečný test z celého učiva. Obsahuje aj audio nahrávky a riešenia k testom. Testy sú editovateľné podľa potrieb učiteľa a triedy. Všetky sú v troch obtiažnostiach podľa schopností žiakov. V prípade ak vám nevyhovujú pripravené testy, Test Generator je vynikajúci nástroj na tvorbu vlastných testových zostáv.

K posluchovým cvičeniam patria dve Audio CD s nahrávkami.

 

 

Nový kurz angličtiny Motivate! je určený pre žiakov druhého stupňa ZŠ a nižších ročníkov viacročných gymnázií vo veku od 11 do 16 rokov. Kurz Motivate! má odporúčaciu doložku MŠVVaŠ SR.

 

Motivate! je rozdelená na štyri časti, od úrovne A1+ až po B1 (Beginner to Intermediate). Obsahovo je zostavená tak, aby zaujala mládež. Učebnica berie do úvahy aj rozdielnu vedomostnú úroveň žiakov na začiatku druhého stupňa. Metodicky a didakticky je spracovaná pre klasické zmiešané triedy s rôzne nadanými žiakmi (mixed ability classes). Preto je v úvode učebnice vložený rozdielový test.

 

Kurz je orientovaný na získavanie a precvičovanie základných jazykových zručností, ako písanie, rozprávanie, hovorenie a čítanie. Zameriava sa na gramatiku, slovnú zásobu, výslovnosť a prepájanie spomínaných jazykových zručností.

 

Motivate! má jasnú a prehľadnú štruktúru lekcií. Veľký priestor je venovaný novej gramatike a slovnej zásobe, ich vysvetleniu, dôkladnému precvičovaniu a opakovaniu. V časti Progress Check v závere každej lekcie si žiaci môžu overiť svoje vedomosti, zistiť kde majú ešte medzery a čo si ešte musia lepšie naštudovať. Prehľad prebranej gramatiky nájdu vždy v časti s názvom Grammar Guide. Pre žiakov sú pripravované aj slovníčky k slovnej zásobe a dostupné budú na http://www.macmillan.sk/slovnicky.htm. Časť Culture Section sú reálie z anglicky hovoriacich krajín a priebežne sú situované v každej lekcii aj s posluchovými cvičeniami a textami s medzipredmetovými vzťahmi CLIL.

Žiacky CD-Rom, integrovaný v učebnici, obsahuje interaktívnu učebnicu Digibook s nástrojmi na písanie, kreslenie, spájanie, mazanie, zvýrazňovanie a nahrávkami. Návod na prácu s interaktívnou učebnicou nájdete v časti Help.

 

Pre ľahšie rozlíšenie náročnosti sú úlohy v pracovnom zošite označené hviezdičkami, od basic úrovne, cez more advanced úlohy, až po úlohy pre nadanejších challenging úrovene. Lekcie v pracovnom zošite sú rozdelené na sekciu na precvičovanie písania a ostatných zručností, časť Revision na konci venovanej opakovaniu a časť Extension pre nadanejších žiakov, ktorá slúži na rozširovanie ich schopností. Doplnkové CD-čká k pracovnému zošitu obsahujú nahrávky textov z časti Reading and Writing, diktáty, kontrolné gramatické cvičenia, nahrávky k pracovnému zošitu, doplnkovú slovnú zásobu a konverzačné cvičenia.

 

Kľúčové znaky kurzu Motivate!:

 

  • vyučovanie gramaticky pomocou cvičení na písanie a rozprávanie,
  • aktivizujúce a veku primerané texty a posluchové cvičenia,
  • obsah prispôsobený zmiešaným triedam s rôzne nadanými žiakmi,
  • vybrané nové a overené metódy na vyučovanie cudzieho jazyka,
  • väzby na kultúrne zložky a CLIL spojenia.

Recenzie

Zatvoriť
Súboj s láskou
Miška a jej malí pacienti: Tajomstvá lesa

Naposledy prezerané Zrušiť históriu

Motivate! 4 Teacher's Book Pack - metodická príručka (Emma Heyderman, Fiona Mauchline)