Hľadať

 Nákupný košík je prázdny.

Nakúpte za 49,00 € a máte dopravu ZDARMA
Prihlásenie
Zabudli ste heslo?

Ešte nemáte účet? Zaregistrujte sa. Registráciou získate:

  nákup bez nutnosti vypĺňania údajov
  prehľad o stave objednávok
  vernostný program

Registrácia
info@preskoly.sk
Kategórie
  Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Nemecký jazyk Direkt Neu Direkt Neu 2 (A2-B1)

Direkt neu 2 – učebnica s pracovným zošitom + prehľad nemeckej gramatiky (SK edizion)

od Giorgio Motta; Beata Cwikowska; Olga Vomáčková; Tomáš Černý; Helena Hanuljaková z vydavateľstva Klett dot 2015

Direkt neu 2 – učebnica s pracovným zošitom + prehľad nemeckej gramatiky (SK edizion)

od Giorgio Motta; Beata Cwikowska; Olga Vomáčková; Tomáš Černý; Helena Hanuljaková z vydavateľstva Klett dot 2015

Autor: Giorgio Motta; Beata Cwikowska; Olga Vomáčková; Tomáš Černý; Helena Hanuljaková
Vydavateľstvo: Klett
Rok vydania: 2015
EAN: 9788073972042
Počet strán: 252
Typ tovaru: Brožovaná kniha s CD
Jazyk: nemecký, slovenský
Rozmery: 210x296 mm
Edícia: Direkt neu SK
Predmet: Nemecký jazyk
Škola: Stredné školy
Žáner: Matematika, štatistika
Tovar posielame do 3 pracovných dní
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 8.2.2023
Bežná cena 19,90 €
-15%
Naša cena 16,92 €
Kúpou tohto produktu získate 0,84 bodov

Akcia, k nákupu nad 20€ získate cestovateľský diár iba za 0,99€.

Viac o knihe Direkt neu 2 – učebnica s pracovným zošitom + prehľad nemeckej gramatiky (SK edizion) (Giorgio Motta; Beata Cwikowska; Olga Vomáčková; Tomáš Černý; Helena Hanuljaková)

Audio CD s posluchovými textami vo formáte MP3 už nie sú súčasťou nového vydania učebnice. Sú k dispozícii na stiahnutie zdarma: direktneu2-poslechymp3

 

Učebnica s integrovaným pracovným zošitom Direkt neu 2 pre mierne pokročilých obsahuje aj prehľad nemeckej gramatiky. Učebnica je zameraná na cielené precvičovanie zručností písania, počítania, rozprávania a počúvania. Pracovná časť obsahuje množstvo úloh pre samostatnú prácu študentov i posluchových textov. Po piatich lekciách je zaradená časť na preverenie a sebahodnotenie získaných vedomostí.

 

Trojdielny prepracovaný kurz Direkt neu v nemecko-slovenskej mutácii je určený pre študentov gymnázií a stredných škôl pri 2-3 hodinovej dotácii týždenne. Kurz bol aktualizovaný na základe požiadaviek a praktických skúseností slovenských učiteľov a podľa požiadaviek SERR je rozdelený na úrovne od A1 po B1. Nový kurz Direkt neu je posilnený o systematickú prípravu na maturitu z nemeckého jazyka. Každá úroveň obsahuje 10 lekcií, pričom po 5 lekciách je zaradená časť zameraná na cielené precvičovanie kľúčových kompetencií vrátane sebahodnotiacej časti.

 

Veľmi si ho obľúbia tí, ktorým už v minulosti vyhovovalo zostavenie pôvodného vydania Direkt z roku 2008. Okrem súvislej prípravy žiakov na maturitu obsahuje rozmanité cvičenia a úlohy na všetky jazykové zručnosti. S dôrazom na komunikáciu ponúkaj nové vydanie i systematicky spracovanú gramatiku podľa súčasných požiadaviek.

Direkt Neu je zostavený v komplexnejších celkoch, pričom sa dbá aj na logické usporiadanie učiva. Je zachované overené rozdelenie úrovne na 10 lekcií a po piatich lekciách opakovanie vedomostí a zručností. Okrem dôrazu kladeného na komunikáciu ponúka i systematicky spracovanú gramatiku. Gramatika bola vybraná podľa potrieb súčasného študenta, napr. súčasne jednotné a množné číslo, predložky s konkrétnym pádom spolu. Na konci je podrobný súhrnný prehľad gramatiky v tabuľkách. Nová strana s cvičeniami na každý prebraný gramatický jav je umiestená vedľa záverečného prehľadu Blitz Grammatik.

 

Každú lekciu v novom Direkte uzatvára projekt, v ktorom študenti využívajú nové vedomosti v praxi, napr. vyhľadávaním doplnkových informácií na internete, medzipredmetovými vzťahmi s inými predmetmi a pod. Gramatické cvičenia a projekt môžu byť, ale aj nemusia byť využívané na vyučovaní alebo sa k nim možno kedykoľvek vrátiť.

Nový Direkt neu je bohatší o posluchové cvičenia, fonetické cvičenia, moderné fotky a texty s aktuálnymi témami. Slovná zásoba je zoradená podľa tém v jednotlivých lekciách. Slovíčka sú rozdelené na aktívnu a pasívnu slovnú zásobu. Najdôležitejšie frázy danej lekcie sú vypichnuté. 

4,5 z 5 (4x)

Recenzie

Zatvoriť
Marta 26. október 2020
Učebnica Direkt neu 2 je logicky stavaná, pestrá a zaujímavá, primeraná danej úrovni . Ľahko sa s ňou pracuje.
Zuzana L. 26. máj 2018
S učebnicou a príslušným materiálom som spokojná. Veľmi sa mi nepáči, že v reedícii sú v cvičeniach a v textoch zmeny, ja mám staršie vydanie, žiaci novšie a sú zmeny. Pýtam sa prečo a na čo, Dochádza k trápnym situáciám. A ešte sa pýtam, prečo je slovník za každou lekciou neúplný? Pre slabších a lenivejších žiakov to je odrádzajúce.
Dana D. 23. september 2021
Dana D. 25. október 2018
padreho-klan
Listopád

Naposledy prezerané Zrušiť históriu

Direkt neu 2 – učebnica s pracovným zošitom + prehľad nemeckej gramatiky (SK edizion) (Giorgio Motta; Beata Cwikowska; Olga Vomáčková; Tomáš Černý; Helena Hanuljaková)