Nákupný košík je prázdny.

Nakúpte za 49,00 € a máte dopravu ZDARMA
Prihlásenie
Zabudli ste heslo?
Ešte nemáte účet? Zaregistrujte sa. Registráciou získate:

  nákup bez nutnosti vypĺňania údajov
  prehľad o stave objednávok
  vernostný program

Registrácia
02 / 44 633 762
Kategórie
  Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Nemecký jazyk Direkt Neu Direkt Neu 1 (A1-A2)

Direkt neu 1 (A1-A2) – učebnica s pracovným zošitom + prehľad nemeckej gramatiky (SK edizion)

od Kolektiv autorů z vydavateľstva Klett 2014

16,92 €
-15%

Direkt neu 1 (A1-A2) – učebnica s pracovným zošitom + prehľad nemeckej gramatiky (SK edizion)

od Kolektiv autorů z vydavateľstva Klett 2014

Autor: Kolektiv autorů
Vydavateľstvo: Klett
Rok vydania: 2014
EAN: 9788073971830
Počet strán: 230
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Jazyk: nemecký, slovenský
Rozmery: 210x295 mm
Edícia: Direkt neu SK
Predmet: Nemecký jazyk
Škola: Stredné školy
Žáner: učebnice, školská a pedagogická literatúra
Učiteľská sada: Klett
Tovar posielame do 3 pracovných dní
Objednajte dnes do 13:30 a tovar pravdepodobne odošleme vo štvrtok 7.12.2023
Bežná cena 19,90 €
-15%
Naša cena 16,92 €
Kúpou tohto produktu získate 1,02 bodov
Strážiť produkt Pridať do zoznamu

Viac o knihe Direkt neu 1 (A1-A2) – učebnica s pracovným zošitom + prehľad nemeckej gramatiky (SK edizion) (Kolektiv autorů)

Audio CD s posluchovými textami vo formáte MP3 už nie sú súčasťou nového vydania učebnice. Sú k dispozícii na stiahnutie zdarma: direktneu1-poslechymp3direktneu1-intensivtrainerMP3

 

Učebnica s integrovaným pracovným zošitom Direkt neu 1 obsahuje aj prehľad nemeckej gramatiky. Učebnica je zameraná na cielené precvičovanie zručností písania, počítania, rozprávania a počúvania. Pracovná časť obsahuje množstvo úloh pre samostatnú prácu študentov i posluchových textov. Po piatich lekciách je zaradená časť na preverenie a sebahodnotenie získaných vedomostí.

 

Trojdielny prepracovaný kurz Direkt neu v nemecko-slovenskej mutácii je určený pre študentov gymnázií a stredných škôl pri 2-3 hodinovej dotácii týždenne. Kurz bol aktualizovaný na základe požiadaviek a praktických skúseností slovenských učiteľov a podľa požiadaviek SERR je rozdelený na úrovne od A1 po B1. Nový kurz Direkt neu je posilnený o systematickú prípravu na maturitu z nemeckého jazyka. Každá úroveň obsahuje 10 lekcií, pričom po 5 lekciách je zaradená časť zameraná na cielené precvičovanie kľúčových kompetencií vrátane sebahodnotiacej časti.

 

Veľmi si ho obľúbia tí, ktorým už v minulosti vyhovovalo zostavenie pôvodného vydania Direkt z roku 2008. Okrem súvislej prípravy žiakov na maturitu obsahuje rozmanité cvičenia a úlohy na všetky jazykové zručnosti. S dôrazom na komunikáciu ponúkaj nové vydanie i systematicky spracovanú gramatiku podľa súčasných požiadaviek.

 

Direkt Neu je zostavený v komplexnejších celkoch, pričom sa dbá aj na logické usporiadanie učiva. Je zachované overené rozdelenie úrovne na 10 lekcií a po piatich lekciách opakovanie vedomostí a zručností. Okrem dôrazu kladeného na komunikáciu ponúka i systematicky spracovanú gramatiku. Gramatika bola vybraná podľa potrieb súčasného študenta, napr. súčasne jednotné a množné číslo, predložky s konkrétnym pádom spolu. Na konci je podrobný súhrnný prehľad gramatiky v tabuľkách. Nová strana s cvičeniami na každý prebraný gramatický jav je umiestená vedľa záverečného prehľadu Blitz Grammatik.

 

Každú lekciu v novom Direkte uzatvára projekt, v ktorom študenti využívajú nové vedomosti v praxi, napr. vyhľadávaním doplnkových informácií na internete, medzipredmetovými vzťahmi s inými predmetmi a pod. Gramatické cvičenia a projekt môžu byť, ale aj nemusia byť využívané na vyučovaní alebo sa k nim možno kedykoľvek vrátiť.

 

Nový Direkt neu je bohatší o posluchové cvičenia, fonetické cvičenia, moderné fotky a texty s aktuálnymi témami. Slovná zásoba je zoradená podľa tém v jednotlivých lekciách. Slovíčka sú rozdelené na aktívnu a pasívnu slovnú zásobu. Najdôležitejšie frázy danej lekcie sú vypichnuté.

5,0 z 5 (4x)

Recenzie

Zatvoriť
Monika 27. október 2023
Cena lepsia ako v knihkupectve, stranka prehľadná a doručenie bolo ozaj veľmi rychle. Môžem len odporučiť
Gabriela K. 11. november 2021
Objednávka vybavená rýchlo a bezchybne.
Zuzana K. 27. október 2021
Veľká spokojnosť, rýchlosť a korektnosť jednania
Jana 06. október 2021
Učebnice s príspevkom
Kníhviazačka z Jericha

Naposledy prezerané Zrušiť históriu

Direkt neu 1 (A1-A2) – učebnica s pracovným zošitom + prehľad nemeckej gramatiky (SK edizion) (Kolektiv autorů)