Hľadať

 Nákupný košík je prázdny.

Nakúpte za 49,00 € a máte dopravu ZDARMA
Prihlásenie
Zabudli ste heslo?

Ešte nemáte účet? Zaregistrujte sa. Registráciou získate:

  nákup bez nutnosti vypĺňania údajov
  prehľad o stave objednávok
  vernostný program

Registrácia
info@preskoly.sk
Kategórie
  Cudzojazyčná literatúra

Naughty Girls Book Club

od Hart, S. z vydavateľstva Harper Collins UK dot 2013

Naughty Girls Book Club

od Hart, S. z vydavateľstva Harper Collins UK dot 2013

Autor: Hart, S.
Vydavateľstvo: Harper Collins UK
Rok vydania: 2013
EAN: 9780007514946
Počet strán: 400
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Dostupnosť: Vypredané
Bežná cena 9,50 €
Zľava: 21%
Naša cena 7,49 €
Kúpou tohto produktu získate 0,41 bodov

Viac o knihe Naughty Girls Book Club (Hart, S.)

A quaint suburb. A quiet little reading group. A very naughty reading list… Chicklit with a saucy twist, this is perfect for anyone looking for a slightly softer version of of E.L. James’ 50 Shades of Grey. Estelle sets up a book group in order to increase custom to her struggling small town cafe, what follows is more scandalous than she could have ever imagined… As the first book club meeting flounders, Estelle suggests a spot of erotica to spice up the members lives – with trepidation the decision is accepted. Inspired by their sizzling reads, this group of shy suburban readers shake off their inhibitions and discover a new side to themselves with some tantalising results. Saucy and sexy chicklit fiction at its most seductive, this is perfect for fans of Jilly Cooper and Indigo Bloome.

Recenzie

Zatvoriť
Knižný kompas - 1 vlna
Marek Vagovič - Vlastnou Hlavou 2

Naposledy prezerané Zrušiť históriu

Naughty Girls Book Club (Hart, S.)