Hľadať

 Nákupný košík je prázdny.

Nakúpte za 49,00 € a máte dopravu ZDARMA
Prihlásenie
Zabudli ste heslo?

Ešte nemáte účet? Zaregistrujte sa. Registráciou získate:

  nákup bez nutnosti vypĺňania údajov
  prehľad o stave objednávok
  vernostný program

Registrácia
info@preskoly.sk
Kategórie
  Cudzojazyčná literatúra

Temptation's Edge

od Berlin, E. z vydavateľstva Random House UK dot 2013

Temptation's Edge

od Berlin, E. z vydavateľstva Random House UK dot 2013

Autor: Berlin, E.
Vydavateľstvo: Random House UK
Rok vydania: 2013
EAN: 9780352347282
Počet strán: 336
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Dostupnosť: Vypredané
Bežná cena 8,30 €
Zľava: 11%
Naša cena 7,39 €
Kúpou tohto produktu získate 0,47 bodov

Viac o knihe Temptation's Edge (Berlin, E.)

Connor Galloway is about to meet his match. Mischa Kennon may be willing to let the sexy Irishman into her bed, but many a dominant man has tried to tame her and failed. Only for all Mischa's talk she's relatively inexperienced when it comes to intimate power games. Can Connor tempt her to surrender to her innermost desires? A dark sensual romantic novel perfect for fans of E.L. James, from the acclaimed author of Pleasure's Edge and Desire's Edge.

Recenzie

Zatvoriť
Asimov - Nadácia a Impérium
Miška a jej malí pacienti 1: Veterinárka z Lipovej kliniky

Naposledy prezerané Zrušiť históriu

Temptation's Edge (Berlin, E.)