Hľadať

 Nákupný košík je prázdny.

Nakúpte za 49,00 € a máte dopravu ZDARMA
Prihlásenie
Zabudli ste heslo?

Ešte nemáte účet? Zaregistrujte sa. Registráciou získate:

  nákup bez nutnosti vypĺňania údajov
  prehľad o stave objednávok
  vernostný program

Registrácia
info@preskoly.sk
Kategórie
  Cudzojazyčná literatúra

Pleasure's Edge

od Berlin, E. z vydavateľstva Random House UK dot 2013

Pleasure's Edge

od Berlin, E. z vydavateľstva Random House UK dot 2013

Autor: Berlin, E.
Vydavateľstvo: Random House UK
Rok vydania: 2013
EAN: 9780352347299
Počet strán: 320
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Dostupnosť: Vypredané
Bežná cena 8,30 €
Zľava: 11%
Naša cena 7,39 €
Kúpou tohto produktu získate 0,37 bodov

Viac o knihe Pleasure's Edge (Berlin, E.)

Alec Walker should come with a warning. A man who lives on the edge, he is famous for his love of dangerous sports, kinky sex and independent women. Dylan Ivory has come to interview him for her latest book but instead he issues her with a challenge - and the perfect way to do her research. Part 1 of The Edge Trilogy, a dark sensual romantic series, perfect for fans of E.L. James and Sylvia Day, from the acclaimed author of The Dark Garden

Recenzie

Zatvoriť
Peter Adamecký - Igor
Hnev - Arpád Soltész

Naposledy prezerané Zrušiť históriu

Pleasure's Edge (Berlin, E.)