Hľadať

 Nákupný košík je prázdny.

Nakúpte za 49,00 € a máte dopravu ZDARMA
Prihlásenie
Zabudli ste heslo?

Ešte nemáte účet? Zaregistrujte sa. Registráciou získate:

  nákup bez nutnosti vypĺňania údajov
  prehľad o stave objednávok
  vernostný program

Registrácia
info@preskoly.sk
Kategórie
  Cudzojazyčná literatúra

Desire's Edge

od Berlin, E. z vydavateľstva Random House UK dot 2013

Desire's Edge

od Berlin, E. z vydavateľstva Random House UK dot 2013

Autor: Berlin, E.
Vydavateľstvo: Random House UK
Rok vydania: 2013
EAN: 9780352347275
Počet strán: 320
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Dostupnosť: Vypredané
Bežná cena 8,30 €
Zľava: 11%
Naša cena 7,39 €
Kúpou tohto produktu získate 0,37 bodov

Viac o knihe Desire's Edge (Berlin, E.)

Give in to desire... Kara Crawford doesn't expect to find anyone who can fulfil her dark fantasies until she experiences one of the most incredible nights of her life with a man she's always admired from afar. Dante De Matteo may be a master of control now, but his troubled past means he won't let anyone ever get too close... A dark sensual romantic novel perfect for fans of E.L. James, from the acclaimed author of The Dark Garden and Pleasure's Edge

Recenzie

Zatvoriť
Krásna pani 2021
Dominik Dán - V tieni

Naposledy prezerané Zrušiť históriu

Desire's Edge (Berlin, E.)