Hľadať

 Nákupný košík je prázdny.

Nakúpte za 49,00 € a máte dopravu ZDARMA
Prihlásenie
Zabudli ste heslo?

Ešte nemáte účet? Zaregistrujte sa. Registráciou získate:

  nákup bez nutnosti vypĺňania údajov
  prehľad o stave objednávok
  vernostný program

Registrácia
info@preskoly.sk
Kategórie
  Knihy beletria Rodina, zdravie a medicína Klasická medicína

AIDS – Úvod do patogenézy ochorenia, klinického obrazu  a liečby. Infekcia HIV pri drogovej závislosti. Prevencia a profylaxia.

od Vlastimil Mayer z vydavateľstva Slovak Academic Press dot 1999

AIDS – Úvod do patogenézy ochorenia, klinického obrazu  a liečby. Infekcia HIV pri drogovej závislosti. Prevencia a profylaxia.

od Vlastimil Mayer z vydavateľstva Slovak Academic Press dot 1999

Autor: Vlastimil Mayer
Vydavateľstvo: Slovak Academic Press
Rok vydania: 1999
EAN: 9788088908395
Počet strán: 584
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Jazyk: slovenský
Rozmery: 165x240 mm
Žáner: klasická medicína, starostlivosť o dieťa, sexuálna výchova
Dostupnosť: Vypredané
Bežná cena 5,- €
Zľava: 22%
Naša cena 3,90 €

Viac o knihe AIDS – Úvod do patogenézy ochorenia, klinického obrazu  a liečby. Infekcia HIV pri drogovej závislosti. Prevencia a profylaxia. (Vlastimil Mayer)

Moderná monografická syntéza najaktuálnejších aspektov zložitej problematiky infekcie HIV a ochorenia AIDS. Pandémia infekcie a ochorenia, ktoré spôsobuje postupuje vo svete nazadržateľne a aj medzi obyvateľstvom Slovenska sa zaznamenáva trvale narastajúce šírenie nákazy, už mimo známych skupín populácie so zvýšeným rizikom k nákaze. Po prvý raz v našej odbornej literatúre, vychádzajúc z najmodernejších koncepcií patogenézy a progresie nákazy, autor opisuje klinický obraz postupujúcej infekcie a jej neskorej fázy, AIDS. Takisto po prvý raz má naša odborná verejnosť možnosť oboznámiť sa s najnovšími prielomovými úspechmi ale aj rizikami chemoterapie len nedávno vyvinutými anti-HIV liečivami, ktoré dramaticky znižujú letalitu AIDS. Rozsiahle dielo je určené pre pracovníkov všetkých odborností pôsobiacich v zdravotníctve, vrátene lekárov prvého kontaktu.

Recenzie

Zatvoriť
Krásna pani 2021
Hnev - Arpád Soltész

Naposledy prezerané Zrušiť históriu

AIDS – Úvod do patogenézy ochorenia, klinického obrazu  a liečby.  Infekcia HIV   pri drogovej závislosti.  Prevencia a profylaxia. (Vlastimil Mayer)