Hľadať

 Nákupný košík je prázdny.

Nakúpte za 49,00 € a máte dopravu ZDARMA
Prihlásenie
Zabudli ste heslo?

Ešte nemáte účet? Zaregistrujte sa. Registráciou získate:

  nákup bez nutnosti vypĺňania údajov
  prehľad o stave objednávok
  vernostný program

Registrácia
02 / 44 633 762
Kategórie
  Knihy beletria Astrológia, ezoterika a mystika Ostatné

Posolstvo rieky

od Alana Dev Priya z vydavateľstva NOXI, spol. s r.o. dot 2013

Posolstvo rieky

od Alana Dev Priya z vydavateľstva NOXI, spol. s r.o. dot 2013

Autor: Alana Dev Priya
Vydavateľstvo: NOXI, spol. s r.o.
Rok vydania: 2013
EAN: 9788081111594
ISBN: 978-80-8111-159-4
Počet strán: 376
Typ tovaru: Viazané knihy
Rozmery: 125x200 mm
Žáner: Ezoterika, duchovné náuky, Biografie, životopisy, osudy
Vydanie: 1
Dostupnosť: Vypredané
Bežná cena 13,90 €
Zľava: 29%
Naša cena 9,89 €

Viac o knihe Posolstvo rieky (Alana Dev Priya)

Joga jej v Indii ukázala nový zmysel života. Joga jej zmenila pohľad na svet. Ukázala cestu, kade sa v živote uberať, aby našla zdravie, šťastie a pokoj v duši. Mystický príbeh Slovenky Alany, ktorá našla v Indii odpovede na mnohé otázky a druhý domov. Od Majstra tam prijala duchovné meno Dev Priya a v autobiografii sa chce podeliť o svoje skúsenosti i zážitky. „Liečiť ľudí a pomáhať im nájsť cestu považujem  za svoje poslanie v tomto živote“ , tvrdí Alana. Jej kniha sa číta ako pútavý cestopis plný odkazov a posolstiev, ako lepšie žiť. Začína sa cestou do Indie, na ktorej nasajete atmosféru druhej najľudnatejšej krajiny sveta a aspoň virtuálne navštívite každý kút, ktorý Alana opisuje. Jej príbeh si vás získa silnými a tajomnými zážitkami, ktoré Alana Dev Priya prešla na ceste k poznaniu pravdy i seba samej. Približuje rôzne typy jogy, očistné techniky a fascinujúce spôsoby meditácie. Posolstvo rieky  je dojímavý, ale aj vtipný a miestami dych berúci príbeh, ktorý vám odpovie na otázky o hlbšom zmysle života. O tom, ako nájsť vnútorný pokoj a mier. Alana Dev Priya sa dlhé roky venuje zdravej výžive, alternatívnej medicíne, ezoterike a duchovným terapiám. Neskôr pocítila silnú potrebu pracovať so svojím ženským potenciálom a energiou kundalini shakti. Preto sa začala venovať tantre, ktorá jej otvorila dvere k nekonečným možnostiam. Alana je členkou organizácie Nová Akropola, programu celoživotného štúdia porovnávacej filozofie a psychológie. Absolvovala viaceré kurzy jogy s rôznym zameraním na Slovensku, v Česku i v Indii – powerjoga, hatha joga, aštanga joga, šivandana joga, tantra joga pre ženy Mohendžodáro, gravidjoga.

 

Úryvok:

Po chvíli som si uvedomila, že mi je strašná zima. Vedela som, že pod sebou mám dve deky, stačí sa do nich zabaliť. No nedokázala som sa ani pohnúť. Tŕpli mi prsty na rukách, mala som ich úplne ľadové. Chlad z nich stúpal stále vyššie a ja som už nevedela rozlíšiť, či sa trasiem z náporu energie alebo od zimy.
Vtedy ma Majster chytil za dlane a stláčal mi na nich reflexné body. Potom robil to isté s mojimi chodidlami a prebúdzal ich k životu. Začula som jeho hlas, ktorý ticho šepkal moje meno, znova a znova. Vtedy mi to došlo. Pokúša sa ma prebrať.
Počula som ho zreteľne, no nevedela som pohnúť ani jedným svalom. Vnímala som všetky zvuky naokolo, dokonca ešte oveľa intenzívnejšie ako v bdelom stave. Fascinovalo ma, že dokážem veľmi jasne počuť aj vzdialené zvuky. Moje zmysly boli ostré ako nikdy predtým.
Uvedomila som si, že z tohto stavu vlastne ani nechcem odísť. Nebyť tej nepríjemnej zimy, bol by absolútne dokonalý.
Majstrov hlas a jeho dotyky na mojich dlaniach a chodidlách ma však vrátili späť. Cítila som, ako sa moje vedomie vracia do tela a ja precitám. Pomaly som otvorila oči

Recenzie

Zatvoriť
OBJAVTE VESMÍR s interaktívnou sadou
Lunárny kalendár Krásnej panej 2022

Naposledy prezerané Zrušiť históriu

Posolstvo rieky (Alana Dev Priya)