Nákupný košík je prázdny.

Nakúpte za 49,00 € a máte dopravu ZDARMA
Prihlásenie
Zabudli ste heslo?
Ešte nemáte účet? Zaregistrujte sa. Registráciou získate:

  nákup bez nutnosti vypĺňania údajov
  prehľad o stave objednávok
  vernostný program

Registrácia
info@preskoly.sk
Kategórie
  Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Project, 4th Edition Project, 4th Level 2

Project, 4th Edition 2 iTools

od Hutchinson, T. z vydavateľstva Oxford University Press 2013 EN jazyk

Project, 4th Edition 2 iTools

od Hutchinson, T. z vydavateľstva Oxford University Press 2013 EN jazyk

Autor: Hutchinson, T.
Vydavateľstvo: Oxford University Press
Rok vydania: 2013
EAN: 9780194765794
Typ tovaru: DVD
Jazyk: anglický
Predmet: Anglický jazyk
Škola: Základné školy
Učiteľská sada: Oxford
Dostupnosť: Vypredané
Bežná cena 63,16 €
-15%
Naša cena 53,69 €
Kúpou tohto produktu získate 2,63 bodov
Strážiť produkt Pridať do zoznamu

Viac o produkte Project, 4th Edition 2 iTools (Hutchinson, T.)

iTool bol nahradený novým komponentom Classroom Presentation Tool, ktorý si môžete kúpiť u nás na stránke

Project, 4th Edition 2 Student's Book Classroom Presentation Tool

Project, 4th Edition 2 Workbook Classroom Presentation Tool

 

Project, 4th Edition Level 2 iTools – interaktívne DVD obsahujúce celý obsah učebnice, pracovného zošita spolu pokynmi pre učiteľa ako viesť hodiny a ako postupovať. Novinkou sú animované komiksy a dramatiyované epiyódz foto-príbehov, ako aj hovoriace gramatické tabuľky s obľúbeným psíkom Mutom, ktorý žiakom kladie otázky o gramatike.

 

Všetky ostatné interaktívne funkcie sú samozrejmosťou. iTools ponúka učiteľovi praktický prístup k obsahu knihu a pracovného zošita, audio a video nahrávkam. Pomocou zabudovaných nástrojov upriamite pozornosť žiakom tam kde to potrebujete. Zoom keď chcete sústrediť pozornosť, spotlight na odkývanie slovíčok a obrázkov, zvýrazňovať na podčiarknutie dôležitých častí a slov, či ceruzku a gumu na vpisovanie odpovedí. Jedným kliknutím môžete odhaliť správne odpovede (kľúč odpovedí) pre rýchlu kontrolu.

 

 

Štvrtá edícia úspešeného kurzu AJ Project je určený žiakom ZŠ vo veku od 11-15 rokov. Prepracované vydanie Toma Hutchinsona obsahuje mnohé foto-príbehy, komiksy, zábavné úlohy a cvičenia, ktoré žiaci budú baviť a tak sa prirodzenou a nenútenou formou učia angličtinu. Jednoduchá no zato dôkladne spracovaná štruktúra učebnice zabezpečuje pevné základy, postupné zvyšovanie náročnosti na gramatiku a slovnú zásobu. Neustále opakovanie a precvičovanie tak v učebnici, pracovnom zošite a ďalších hlavne multimediálnych a interaktívnych komponentoch sú tou pravou voľbou pre žiakov ZŠ pri vyučovaní angličtiny. Ide o 5 levelovú edíciu, ktorá zodpovedá úrovni A1 – MID B1 (false-beginner to intermediate).

 

Zároveň nová edícia Project-u reflektuje na potrebu prípravy žiakov na celoštátne Testovanie 9. Postupne sa žiaci zoznamujú a učia riešiť vzorové typy úloh, ktoré ich čakajú v rámci nižšieho sekundárneho vzdelávania (ISCED2).

 

Nové metodické príručky pre učiteľov obsahujú aj animácie komiksov s vloženými stranami z učebnice. Slovenské verzie sú dostupné na www.oup.com/elt v časti Download. Novinkou tohto kurzu je Banka textov na rozširujúce čítanie, ktoré má viesť žiakov k čítaniu pre potešenie v cudzom jazyku. Čítanie rozšíri ich slovnú zásobu a zlepší tak komunikačné zručnosti. Ide o príbehy ako Aladdin, The Pied Piper of Hamelin a Perseus, ktoré obsahujú aj úlohy na porozumenie. Každý príbeh obsahuje aj dialógy, takže predstavujú ideálnu predlohu na hranie scénok medzi žiakmi navzájom. Príbehy vytvoria u žiakov spôsobilosť kritického čítania s reflexiou, empatie a emocionálneho vnímania textu, vytvoria si vlastné názory a postoje o obsahu a naučia sa spracovať informácie z textu.

Recenzie

Zatvoriť
Kubko kuchárom alebo radosť z jedla
Posledná čarodejnica z Ostrihomu

Naposledy prezerané Zrušiť históriu

Project, 4th Edition 2 iTools (Hutchinson, T.)