Hľadať

 Nákupný košík je prázdny.

Nakúpte za 49,00 € a máte dopravu ZDARMA
Prihlásenie
Zabudli ste heslo?

Ešte nemáte účet? Zaregistrujte sa. Registráciou získate:

  nákup bez nutnosti vypĺňania údajov
  prehľad o stave objednávok
  vernostný program

Registrácia
02 / 44 633 762
Kategórie
  Učebnice, slovníky Predškoláci :) Angličtina pre najmenších Here´s Patch Here´s Patch 2

Here's Patch The Puppy 2 Teacher's Book

od Morris, J. - Ramsden, J. z vydavateľstva Macmillan ELT dot 2005

35,80 € 30,43 €
Zľava: 15%

Here's Patch The Puppy 2 Teacher's Book

od Morris, J. - Ramsden, J. z vydavateľstva Macmillan ELT dot 2005

Autor: Morris, J. - Ramsden, J.
Vydavateľstvo: Macmillan ELT
Rok vydania: 2005
EAN: 9781405074698
ISBN: 978-1-4050-7469-8
Počet strán: 184
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Rozmery: 210x297x10 mm
Žáner: Jazyky, vzdelanie
Vydanie: 1
Tovar posielame do 5 pracovných dní
Objednajte dnes do 12:30 a tovar pravdepodobne odošleme vo štvrtok 28.1.2021
Bežná cena 35,80 €
Zľava: 15%
Naša cena 30,43 €
Kúpou tohto produktu získate 2,13 bodov

Viac o knihe Here's Patch The Puppy 2 Teacher's Book (Morris, J. - Ramsden, J.)

Učebnica angličtiny pre deti Here's Patch the Puppy je určená pre deti v predškolskom veku, ktoré ešte nevedia čítať ani písať.

Táto učebnica anglického jazyka je určená pre deti od 4 rokov a zohľadňuje zvláštne nároky tejto vekovej skupiny. Here's Patch the Puppy 1 je možné používať s deťmi, ktoré sa zatiaľ nikdy anglicky neučili.

Učebnica Here's Patch the Puppy 1 začína pozvoľna s ohľadom na fakt, že nie všetky deti v skupine sa učili anglicky od 3 rokov. Neskôr začína nabádať deti k samostatnému hovorenému prejavu. V tomto veku je najdôležitejšie, aby sa deti začali prirodzene vyjadrovať v angličtine a neboli len vedené k neprirodzenému memorovaniu a následnému opakovaniu.
Druhý diel učebnice Here's Patch the Puppy 2 je určená pre deti vo veku 5 rokov a nadväzuje na predchádzajúci diel. Obsahuje niektoré nové postavičky, opakuje a rozširuje látku prebranú v prvom dieli. Ešte väčší dôraz kladie na hovorovú produkciu jazyka pomocou chit chat routines, pesničiek, jazykových hier a vystrihovaných obrázkov na prezentáciu v triede alebo doma.

Teacher's Book - metodická príručka

Podrobné pokyny poskytujú úvodný prehľad lekcie, hlavné aktivity a materiály pre jednoduché plánovanie. Obsahuje kompletné pokyny pre učiteľa vrátane podrobných postupov ku každej aktivite. Tiež obsahuje texty všetkých nahrávok a 3 voliteľné aktivity ku každej lekcii. V 7 a 8 lekcii sú kopírovateľné materiály.
Metodika

Receptívne zručnosti predchádzajú expresívnym zručnostiam, preto aj Here's Patch the Puppy 1 zapája deti do takých aktivít, kde vyjadrujú porozumenie najskôr neverbálne až neskôr začnú hovoriť, keď sú na to pripravené. K verbálnemu prejavu nie sú nútené. Niektoré deti začnú rozprávať skôr, už prvý týždeň, ale väčšine to bude trvať oveľa dlhšie. Zo začiatku sa deti naučia slová rozoznávať a reagovať na ne. Nebudú ich však hneď používať.

Učebnica je navrhnutá tak, že učiteľ komunikuje s deťmi len anglicky a deti neskôr anglicky reagujú. Význam pesničiek a príbehov je ilustrovaný dostatočne jasne pomocou intonácie, kontextu a množstva vizuálnych pomôcok.

Učebnica zohľadňuje fakt, že deti sa v tomto veku učia hlavne pohybom a dotykom. Preto väčšina aktivít využíva TPR (total physical response) a poskytuje dostatok priestoru k pohybu.

Učebnice Here's Patch the Puppy vedie deti k tomu, aby skutočne dokázali v angličtine komunikovať - rozumieť a prirodzene reagovať.

Deti sa teda neučia len izolované slovíčka, básničky a pesničky naspamäť, ale tieto sú prostriedkom k tomu, aby si deti zvykli komunikovať v angličtine.

Recenzie

Zatvoriť
Krásna pani 2021
Peter Adamecký - Igor

Naposledy prezerané Zrušiť históriu

Here's Patch The Puppy 2 Teacher's Book (Morris, J. - Ramsden, J.)