Hľadať

 Nákupný košík je prázdny.

Nakúpte za 49,00 € a máte dopravu ZDARMA
Prihlásenie
Zabudli ste heslo?

Ešte nemáte účet? Zaregistrujte sa. Registráciou získate:

  nákup bez nutnosti vypĺňania údajov
  prehľad o stave objednávok
  vernostný program

Registrácia
info@preskoly.sk
Kategórie
  Knihy beletria Astrológia, ezoterika a mystika Mystika

Tajomstvo - The Secret

od Rhonda Byrne z vydavateľstva Ikar, a.s. dot 2012 SK jazyk

Tajomstvo - The Secret

od Rhonda Byrne z vydavateľstva Ikar, a.s. dot 2012 SK jazyk

Autor: Rhonda Byrne
Vydavateľstvo: Ikar, a.s.
Rok vydania: 2012
Rok poslednej dotlače: január, 2016
EAN: 9788055134031
ISBN: 978-80-551-3403-1
Počet strán: 216
Typ tovaru: Viazané knihy
Jazyk: slovenský
Rozmery: 140x178 mm
Žáner: Romány a poviedky
Formát: A5
Vydanie: 2
Dostupnosť: Vypredané
Bežná cena 13,90 €
-25%
Naša cena 10,41 €

Viac o knihe Tajomstvo - The Secret (Rhonda Byrne)

Fragmenty Veľkého tajomstva sa po stáročia vynárali v ústnej tradícii, v literatúre a v náboženských či filozofických dielach. Po prvý raz sa všetky zlomky Tajomstva spojili v neuveriteľnom odhalení, ktoré zmení život toho, kto ho zažije na vlastnej koži. V tejto knihe sa naučíte, ako Tajomstvo používať v každej oblasti života - nech sú to peniaze, zdravie, vzťahy či šťastie - a v každej interakcii so svetom. Začnete rozumieť sile, ktorá sa vo vás skrýva, a tento objav vnesie do vášho života radosť. Tajomstvo obsahuje múdrosť dnešných učiteľov, mužov a žien, ktorí ho použili pri budovaní zdravia, bohatstva a šťastia. Kniha prináša ich pôsobivé príbehy o tom, ako im poznanie Tajomstva pomohlo zbaviť sa chorôb, získať bohatstvo, prekonať prekážky a dosiahnuť veci, ktoré by mnohí považovali za nemožné.O filmovej verzii pod názvom The Secret (Tajomstvo) sa

dozviete viac na webovej stránke www.thesecret.tv.

 

 

Ukážka z knihy: Tajomstvo The secret

 

BOB PROCTOR


 

Prečo, podľa vás, zarába jedno percento obyvateľstva okolo deväťdesiatšesťpercent všetkých zárobkov? Nazdávate sa, že je to náhoda? Tak je to zariadené. Títo ľudia totiž na niečo prišli. Rozumejú Tajomstvu. A teraz budete do tohto Tajomstva zasvätení aj vy.

Ľudia, ktorí do svojho života pritiahli bohatstvo, využili, či už vedome alebo nevedome, Tajomstvo. Prechovávajú myšlienky na hojnosť a bohatstvo a nedopustia, aby sa im v mysli zakore­nili protichodné predstavy. Ich najčastejšie, dominantné myš­lienky patria blahobytu. Poznajú iba bohatstvo a nič iné v ich mysli neexistuje. Či už si toho sú vedomí, alebo nie, ich domi­nantné myšlienky na bohatstvo im priniesli blahobyt. Takýto je zákon príťažlivosti v akcii.

Ukážkou, ako Tajomstvo a zákon príťažlivosti fungujú, môže byť tento príklad: Možno viete o ľúdoch, ktorí získali veľké bohatstvo, o všetko prišli, a za krátky čas všetko získali späť. Čo sa stalo v týchto prípadoch? Či už to tieto osoby vedeli, alebo nie, ich najčastejšie myšlienky patrili bohatstvu - pretože z tohto dôvodu ho vlastne získali. Potom dopustili, aby im do mysle prenikol strach zo straty bohatstva, až sa tento strach stal dominantným. Tak myšlienky na stratu prevážili myšlienky na bohatstvo a títo ľudia o všetko prišli. 

 

 

 

Pohľad našej čitateľky:

 

Nič sa Vám nedarí? Nemáte prácu po akej túžite, vzťahy po akých túžite ba dokonca ani zdravie aké chcete? Nemáte dostatok peňazí, nemáte dostatok .... Nemusím hovoriť ďalej. Každý si to dokáže doplniť i sám. A čo keby som vám povedala, že to tak nemusí byť navždy? Môže sa to zdať absurdné, no teraz sa k vám dostáva čarovný prútik. Je iba na vás, či sa naučíte pár zaklínadiel vo svoj prospech, alebo ním budete i naďalej bezcieľne mávať, vyslovovať skomoleniny a všetko okolo vás sa bude rozpadávať.

 

Tajomstvo je tu už od nepamäti. Prenášalo sa z generácie na generáciu, ústnym podaním, no nejak sa na neho zabudlo. Možno ani nie zabudlo, skôr sa zamlčalo, aby sa vytvorili rozdiely medzi ľuďmi. Aby bohatý a úspešní ľudia mali navrch. Toto tajomstvo poznali i veľký objavitelia, vynálezcovia, znalci i filozofovia. A teraz sa dostáva do vašich rúk, aby ste našli to, čo potrebujete.

 

"Nikdy sa nevzdávaj."

 

The Secret je jedna z najpopulárnejších duchovných kníh. Je to ešte pomerne čerstvá, niekoľkoročná kniha, no dáva človeku rady i nádej. Poukazuje na vonkajší i vnútorný svet a ako veľmi nás vonkajší svet ovplyvňuje (rovnako ako aj my jeho). Ponúka množstvo návodov ako sa zbaviť nevedomých zlozvykov, a teda ako sa naučiť byt šťastným. Celá kniha je oživená rôznymi príbehmi, ktoré nespestrujú iba knižný zážitok, ale aj poukazujú na to, že the secret naozaj existuje. Veď ... Vyskúšajte sami.

 

Autorka rozdeľuje knihu na niekoľko kapitol, čo umožňuje človeku nechať si v hlave preležať informácie a zamyslieť sa nad nimi. Celá kniha je rozdelená na niekoľko kapitol, ktorých rozdelenie má i svoj zmysel, napríklad: láska, zdravie,.... Autorka píše štýlom primeraným "laikovi", aby tajomstvo mohol odhaliť každý. Nie len tí sčítaní, nie len tí najinteligentnejší, najvzdelanejší. Nemusíte byť filozofom, aby ste pochopili túto knihu.

 

"Nie je dôležité vyhrať, ale zúčastniť sa."

 

Aky je môj subjektívny názor na knihu?

Bola to jedna z mojich prvých duchovných kníh, ktorá sa mi okamžite dostala pod kožu. Čítala som ju v mojich 13rokoch, takže naozaj je vhodná pre každého. Očarili ma jej myšlienky, rady, nápady. Čo sa týka rád a návodov na šťastný život, bola som skeptická a hlavne lenivá. Veď predsa, kniha má.byt určená na.oddych, nie na robenie. Samozrejme, toto sú len výhovorky a tak mi to nedalo a vyskúšala som ich. Metódy naozaj fungujú, žijem si šťastnejšie. A hlavne, plnia sa mi sny. Možno si práve hovoríte: "To hovoríš iba preto, aby si túto knižku predala." No naozaj si myslíte, že by sa stala mojou obľúbenou, ak by to bol blud? Myslíte si, že by sa mi podarilo písať recenzie na oficiálnu knižnú stránku, na obľúbenú knihu, na tému ktorú chcem, keď je na svete toľko recenzlistov a dokonca skúsenejších ako ja?

 

 

Hovorí sa: "Za pokus nič nedáš." Nič nestratíš, môžeš len získať.

 

 

5,0 z 5 (1x)

Recenzie

Zatvoriť
Zuzana O. 14. február 2019
TOP kniha :)
Denník odvážneho bojka 16: Veľká šanca
Princezná z Izmiru od Jana Pronská

Naposledy prezerané Zrušiť históriu

Tajomstvo - The Secret (Rhonda Byrne)