Hľadať

 Nákupný košík je prázdny.

Nakúpte za 49,00 € a máte dopravu ZDARMA
Prihlásenie
Zabudli ste heslo?

Ešte nemáte účet? Zaregistrujte sa. Registráciou získate:

  nákup bez nutnosti vypĺňania údajov
  prehľad o stave objednávok
  vernostný program

Registrácia
info@preskoly.sk
Kategórie
  Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Nemecký jazyk Ziel Ziel B2/1

Ziel B2/1 Paket Kursbuch + Arbeitsbuch - sada učebnica + pracovný zošit

od Rosa-Maria Dallapiazza, Sandra Evans, Roland Fischer, Angela Kilimann, Anja Schümann, Maresa Winkler z vydavateľstva Hueber DE jazyk

Ziel B2/1 Paket Kursbuch + Arbeitsbuch - sada učebnica + pracovný zošit

od Rosa-Maria Dallapiazza, Sandra Evans, Roland Fischer, Angela Kilimann, Anja Schümann, Maresa Winkler z vydavateľstva Hueber DE jazyk

Autor: Rosa-Maria Dallapiazza, Sandra Evans, Roland Fischer, Angela Kilimann, Anja Schümann, Maresa Winkler
Vydavateľstvo: Hueber
EAN: 9783192016745
Jazyk: nemecký
Učiteľská sada: Heuber
Dostupnosť: Vypredané
Bežná cena 12,39 €
Zľava: 20%
Naša cena 9,91 €
Kúpou tohto produktu získate 0,69 bodov

Viac o produkte Ziel B2/1 Paket Kursbuch + Arbeitsbuch - sada učebnica + pracovný zošit (Rosa-Maria Dallapiazza, Sandra Evans, Roland Fischer, Angela Kilimann, Anja Schümann, Maresa Winkler)

Ziel B2/1 (Band 1, Lektion 1-8) Paket Kursbuch + Arbeitsbuch – učebnica a pracovný zošit sú určené pre žiakov stredných škôl vo vyšších ročníkoch, študentov, ale aj pre dospelých, ktorí sú pokročilí v nemeckom jazyku. Cieľom Ziel B2/1 je naučiť žiakov a študentov nové aktuálne témy a zároveň ich pripraviť k záverečným testom. K učebnici a pracovnému sú doplnkové komponenty Ziel B2/1.

 

 

Päť úrovňový kurz Ziel je určený pre pokročilých študentov nemčiny.

Obsahuje individuálne vzdelávacie priority a vzdelávacie ciele. Je mixom akčných tém zo života. Študenti nemeckého jazyka si vďaka skvelému spracovaniu cieľov Európskeho referenčného rámca osvojujú frázy vhodného správania a komunikácie v rôznych situáciách a témach.

 

Kurz Ziel obsahuje profesionálne didaktické postupy k vzdelávacím cieľom pre prípravu študentov do života aj ku skúškam a doplnkové materiály ako sú audio CD, DVD, Lerner-Audio-CD/CD-ROM k pracovnému zošitu, multimediálne prvky a internetové služby. Ziel podporuje samostatné učenie, preto obsahuje sekcie pre samostatnú prácu študenta doma alebo v škole.

 

Vďaka kurzu Ziel ľahko dosiahnete pokroky v učení nemeckého jazyka.

Recenzie

Zatvoriť
Ako som sa naučil rozumieť svetu
Ako som sa naučil rozumieť svetu

Naposledy prezerané Zrušiť históriu

Ziel B2/1 Paket Kursbuch + Arbeitsbuch - sada učebnica + pracovný zošit (Rosa-Maria Dallapiazza, Sandra Evans, Roland Fischer, Angela Kilimann, Anja Schümann, Maresa Winkler)