Hľadať

 Nákupný košík je prázdny.

Nakúpte za 49,00 € a máte dopravu ZDARMA
Prihlásenie
Zabudli ste heslo?

Ešte nemáte účet? Zaregistrujte sa. Registráciou získate:

  nákup bez nutnosti vypĺňania údajov
  prehľad o stave objednávok
  vernostný program

Registrácia
info@preskoly.sk
Kategórie
  Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Nemecký jazyk Delfin Delfin 2

Delfin 2 Audio-CDs (4), Hörverstehen, Teil 2 Lekt. 11–20 (CD, načúvanie)

od Hartmut Aufderstraße, Jutta Müller, Thomas Storz z vydavateľstva Hueber DE jazyk

35,- € 29,75 €
Zľava: 15%

Delfin 2 Audio-CDs (4), Hörverstehen, Teil 2 Lekt. 11–20 (CD, načúvanie)

od Hartmut Aufderstraße, Jutta Müller, Thomas Storz z vydavateľstva Hueber DE jazyk

Autor: Hartmut Aufderstraße, Jutta Müller, Thomas Storz
Vydavateľstvo: Hueber
EAN: 9783190716012
Typ tovaru: Audio CD
Jazyk: nemecký
Učiteľská sada: Heuber
Tovar posielame do 5 pracovných dní
Objednajte dnes do 12:30 a tovar pravdepodobne odošleme vo štvrtok 1.7.2021
Bežná cena 35,- €
Zľava: 15%
Naša cena 29,75 €
Kúpou tohto produktu získate 1,93 bodov

Viac o knihe Delfin 2 Audio-CDs (4), Hörverstehen, Teil 2 Lekt. 11–20 (CD, načúvanie) (Hartmut Aufderstraße, Jutta Müller, Thomas Storz)

Učebnicový súbor Delfin tvorí ucelený rad na trhu učebníc nemčiny, ktorý obsahuje cielenú prípravu na maturitnú skúšku. V segmente vzdelávania dospelých je vďaka možnosti vysokého podielu samostatnej práce bez učiteľa (kľúč k pracovnému zošitu) veľmi vhodná aj na individuálnu výučbu. Ďalšou prednosťou učebnice je veľká časová flexibilita - i pri menšom počte hodín je možné vďaka kompaktnej učebnici prebrať učivo rýchlejšie, pri slabších skupinách s vyššou hodinovou dotáciou je možné zvoliť miernejšie tempo.

 

 • Má odporúčaciu doložku MŠ SR.
 • Zaujímavé texty, bohatý obrazový materiál.
 • Súhrnná cielená príprava na maturitu v lekciách 14-20 (4. ročník strednej školy). 
 • 2-dielny pracovný zošit obsahuje veľké množstvo cvičení, slovníček k jednotlivým lekciám, výklad gramatiky v slovenčine, tipy, ako sa učiť, texty k reáliám a ďalší materiál na konverzáciu (rozhovory a námety na projekty). Na samostatnú prípravu doma je možné dokúpiť kľúč k pracovnému zošitu (ku všetkým 20 lekciám). 
 • Charakteristickým znakom učebnice je dôsledne premyslená, kontrolovaná a didakticky jasná gramatická progresia. Vďaka tomu žiakov nezaskočia gramatické javy, ktoré ešte neboli prebrané. 
 • Slovná zásoba je kontrolovaná počítačom a zodpovedá požiadavkám skúšky Zertifikat Deutsch a maturity, je rozdelená na aktívnu (v slovníčku zvýraznená polotučne) a pasívnu. 
 • Všetky časti (gramatika, slovná zásoba, texty, podnety ku konverzácii) sú navzájom spolu úzko poprepájané a tvoria konzistentný celok. Pri učení sa tým dosahuje maximálna efektivita. 
 • Ilustrácie majú významnú didaktickú funkciu - pomáhajú pri zavádzaní novej slovnej zásoby a na zdôraznenie gramatických javov. Uľahčujú prácu žiakom aj učiteľovi. Naviac ponúkajú rozsiahly materiál na ďalšie aktivity na hodinách nemčiny (opakovanie a rozširovanie slovnej zásoby a gramatiky, rozhovory a diskusie, práca v skupinách atď.) 
 • Ku každému textu na počúvanie s porozumením nájdete situačnú fotografiu, ktorá poslucháčom uľahčuje porozumenie. 
 • V metodickej príručke nájdete spolu s podrobnými metodickými pokynmi a návrhmi na prácu s učebnicou aj všeobecné poznámky k nácviku zručností, gramatiky a slovnej zásoby, ďalej transkripciu textov na počúvanie. 
 • CD-ROM je vhodný nielen na opakovanie a prehĺbenie prebraného učiva, ale aj na samoštúdium. Ponúka rad doplňujúcich interaktívnych cvičení, ktoré vychádzajú z posluchov a textov z učebnice. Popri slovnej zásobe a gramatiky sa kladie dôraz na precvičovanie čítania a počúvania. 
 • A naviac: k učebnici je pre každého žiaka pribalené CD s fonetickými cvičeniami s dôrazom na hravý prístup k nemeckému jazyku

Recenzie

Zatvoriť
Bremeno minulosti od Dominik Dán
Slovania od Jozef Koleják, Veronika Kolejáková

Naposledy prezerané Zrušiť históriu

Delfin 2 Audio-CDs (4), Hörverstehen, Teil 2 Lekt. 11–20 (CD, načúvanie) (Hartmut Aufderstraße, Jutta Müller, Thomas Storz)