Hľadať

 Nákupný košík je prázdny.

Nakúpte za 49,00 € a máte dopravu ZDARMA
Prihlásenie
Zabudli ste heslo?

Ešte nemáte účet? Zaregistrujte sa. Registráciou získate:

  nákup bez nutnosti vypĺňania údajov
  prehľad o stave objednávok
  vernostný program

Registrácia
info@preskoly.sk
Kategórie
  Knihy beletria Pre deti a mládež Ostatné

My Friends Animals

od Viera Lehotská z vydavateľstva Viera Lehotská dot 2010 EN jazyk

3,90 € 2,88 €
Zľava: 26%

My Friends Animals

od Viera Lehotská z vydavateľstva Viera Lehotská dot 2010 EN jazyk

Autor: Viera Lehotská
Vydavateľstvo: Viera Lehotská
Rok vydania: 2010
EAN: 9788097048495
Počet strán: 24
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Jazyk: anglický
Rozmery: 210x300x10 mm
Edícia: Enjoyable English
ISBN: 978-80-970484-9-5
Tovar posielame do 3 pracovných dní
Objednajte dnes do 12:30 a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 23.6.2021
Bežná cena 3,90 €
Zľava: 26%
Naša cena 2,88 €

Viac o knihe My Friends Animals (Viera Lehotská)

Doprajte Vašim deťom radosť z učenia sa angličtiny. My Friends Animals je obľúbená kniha pre deti z vyhľadávanej série Enjoyable English, ktorá je určená na výučbu angličtiny u detí predovšetkým vo veku 6-10 rokov. Efektívne sa dá využívať aj pri práci s menšími deťmi, ktoré ešte nevedia čítať a písať (vtedy sa využíva hlavne práca s obrázkami, básničkami, kreslenie a maľovanie, pričom textová časť slúži ako metodická pomôcka pre učiteľov a rodičov).

Kniha je venovaná téme zvieratká. Podporuje rôznorodé aktivity obľúbené u detí, učenie prostredníctvom hier a zábavy, kreativitu, hravosť, súťaživosť. Pomáha rozvíjať komunikačné schopnosti, logiku, samostatnosť, rôzne typy zručností a tiež zmysel pre priateľstvo, lásku k blízkym, k prírode, k zvieratkám. Obsahuje milé básničky, ktoré nenájdete v žiadnej inej knihe. Sú vytvorené tak, aby pomohli ľahko zvládnuť slovnú zásobu z danej témy. Vymaľovávaním obrázkov sa deti zároveň podieľajú na tvorbe ich obľúbenej knižky a robia ju jedinečnou, čo ich tiež motivuje k práci s ňou.

Knihy Enjoyable English veľmi oceníte pri individuálnej práci s deťmi doma a takisto pri výučbe angličtiny v školách, jazykových školách a škôlkach. Spestria a obohatia každý kurz angličtiny pre deti. Môžu slúžiť ako hlavný učebný materiál pre danú tému aj ako výborná doplnková učebná pomôcka na prehĺbenie učiva, motiváciu a aktivizáciu detí. Dokonale vyhovujú moderným trendom vo výučbe anglického jazyka u malých detí a vytvárajú u nich pozitívny vzťah k učeniu sa angličtiny už od útleho veku.Dopřejte Vašim dětem radost z učení se angličtiny. My Friends Animals je oblíbená kniha pro děti z vyhledávané série Enjoyable English, která je určena pro výuku angličtiny u dětí především ve věku 6-10 let. Efektivně se dá využít i při práci s menšími dětmi, které ještě neumějí číst a psát (tehdy se využívá hlavně práce s obrázky, básničkama, kreslení a malování, přičemž textová část slouží jako metodická pomůcka pro učitele a rodiče).

Kniha je věnována tématu zvířátka. Podporuje různorodé aktivity oblíbené u dětí, učení prostřednictvím her a zábavy, kreativitu, hravost, soutěživost. Pomáhá rozvíjet komunikační schopnosti, logiku, samostatnost, různé typy dovedností a také smysl pro přátelství, lásku k blízkým, k přírodě, ke zvířátkům. Obsahuje milé básničky, které nenajdete v žádné jiné knize. Jsou vytvořeny tak, aby pomohly snadno zvládnout slovní zásobu z daného tématu. Vymalováváním obrázků se děti zároveň podílejí na tvorbě jejich oblíbené knížky a dělají ji jedinečnou, což je také motivuje k práci s ní.

Knihy Enjoyable English velmi oceníte při individuální práci s dětmi doma a také při výuce angličtiny ve školách, jazykových školách a školkách. Zpestří a obohatí každý kurz angličtiny pro děti. Mohou sloužit jako hlavní učební materiál pro dané téma i jako výborná doplňková učební pomůcka na prohloubení učiva, motivaci a aktivizaci dětí. Dokonale vyhovují moderním trendům ve výuce anglického jazyka u malých dětí a vytvářejí u nich pozitivní vztah k učení angličtiny již od útlého věku.

Recenzie

Zatvoriť
Uplakaná jeseň od Václav Neuer
Pexeso krásy Bratislavy

Naposledy prezerané Zrušiť históriu

My Friends Animals (Viera Lehotská)