Hľadať

 Nákupný košík je prázdny.

Nakúpte za 49,00 € a máte dopravu ZDARMA
Prihlásenie
Zabudli ste heslo?

Ešte nemáte účet? Zaregistrujte sa. Registráciou získate:

  nákup bez nutnosti vypĺňania údajov
  prehľad o stave objednávok
  vernostný program

Registrácia
02 / 44 633 762
Kategórie
  Školské potreby Plastelína a modelovacia hmota
Školské potreby

Plastelína a modelovacia hmota

Plastelína alebo modelovacia hmota je veľmi zábavnou a pestrou pomôckou detí v škole. Používa sa aj na návrhy modelov alebo predmetov.  V ponuke máme plastelínu s pestrými farbami, ktoré dávajú detskej tvorivosti ďalší rozmer.

V ponuke máme aj kilové modelovacie hmoty, z ktorých si môžu deti vytvárať modely podľa svojich predstáv. 

Zoradenie:
Plastelína 10 farieb
Plastelína 10 farieb
KOH-I-NOOR
Pestrofarebná plastelína, ktorá je vhodná na modelovanie ale aj hranie. Plastelína je na podložke z papiera zabalená vo fóliovom obale a slúži na vytváranie rôznych jednoduchých tvarov.  Odtiene sú veľmi žiarivé a balenie obsahuje tieto farby:       bielu, žltú, krémovú - okrovú, oranžovú, červenú,  ružovú, modrú, zelenú, čiernu a hnedú.
10-farebná model. hmota vo fólii s eurozávesom , určená na modelovanie jednoduchých tvarov, ktoré sa dajú pretvárať na iné. odtiene: biela, žltá oker, oranžová, červená, fialová, modrá, zelená, čierna, hnedá
Posielame do 7 dní
1,25 € 1,19 €
Zľava: 5%
Plastelína 100g/5ks
Plastelína 100g/5ks
KOH-I-NOOR
Školská plastelína v plastovom obale s eurozávesom. Modelovacia plastická hmota s gramážou 100g. Balenie obsahuje 5ks hmoty v rôznych žiarivých farbách. Vhodná na modelovanie a vytváranie ľubovoľne tvarovaných predmetov. Bloky odlišných farieb sa dajú navzájom spájať a kombinovať. Kvalitná modelína, ktorá ostáva mäkká a plastická po dlhú dobu. Ideálna pre...
Posielame do 7 dní
Modelovacia hmota KERA biela 1kg
Modelovacia hmota KERA biela 1kg
KOH-I-NOOR
Keramická hmota KERAPLAST se používa na modelovanie rôznych tvarov a predmetov, ktoré na vzduchu tvrdnú. Hotové výrobky sa môžu rôznymi spôsobmi farbiť ( temperové, akrylové, hobby farby ) a lakovať.
Posielame do 7 dní
5,70 € 5,42 €
Zľava: 5%
Souprava hmoty modelovací 131504 10 barev
Souprava hmoty modelovací 131504 10 barev
KOH-I-NOOR HARDTMUTH Trade a.s.
Plastelína je dobrou volbou pro malé umělce, kteří své výtvory, až se jim po čase omrzí, mohou znovu pohodlně přetvořit v další umělecké dílo. 10 zářivých barevných roubíků modelovací hmoty, které v této soupravě nabízíme, se hodí i na hodiny výtvarné výchovy.
Posielame do 7 dní
Modelovacia hmota KERA hnedá 1kg
Modelovacia hmota KERA hnedá 1kg
KOH-I-NOOR
terracota Keramická hmota KERAPLAST se používa na modelovanie rôznych tvarov a predmetov, ktoré na vzduchu tvrdnú. Hotové výrobky sa môžu rôznymi spôsobmi farbiť ( temperové, akrylové, hobby farby ) a lakovať.
Posielame do 7 dní
5,10 € 4,84 €
Zľava: 5%