02 / 44 633 762
  Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Macmillan Next Move Macmillan Next Move level 6

Macmillan Next Move Level 6 Class Audio CD

od Amanda Cant, Mary Charrington z vydavateľstva Macmillan ELT 2014 EN jazyk

Macmillan Next Move Level 6 Class Audio CD

od Amanda Cant, Mary Charrington z vydavateľstva Macmillan ELT 2014 EN jazyk

Autor: Amanda Cant, Mary Charrington
Vydavateľstvo: Macmillan ELT
Rok vydania: 2014
Jazyk: britská angličtina
Predmet: Anglický jazyk
Učiteľská sada: Macmillan
Objednajte dnes do 13:30 a tovar pravdepodobne odošleme v piatok 26.4.2024
Bežná cena 30,90 €
Kúpou tohto produktu získate 1,31 bodov

Akcia: Diáre a kalendáre k nákupu nad 20 €

Viac informácií

Viac o produkte Macmillan Next Move Level 6 Class Audio CD (Amanda Cant, Mary Charrington)

Macmillan Next Move Level 6 Class Audio CD obsahuje audio nahrávky, ktoré nájdete v knihe pre žiakov Pupils Book Level 6. Dáva učiteľom všetko, čo potrebujú pre kvalitnú výučbu posluchových sekcií - pesničky, riekanky a slovnú zásobu pre každú lekciu. Ako sa sami presvedčíte, piesne sú veľmi chytľavé a deti si ich budú chcieť spievať znova a znova.

Sedemdielna učebnica anglického jazyka Macmillan Next Move je výbornou voľbou pre žiakov ZŠ, od 6 do 13 rokov, ktoré len začínajú zvyšovať svoju jazykovú gramotnosť z anglického jazyka. Realistický kontext pre výučbu jazyka prenáša skutočné aspekty sveta do života dieťaťa a v triede sa tak odohrávajú scenáre z reálneho života. Lekcie sa postupne zameriavajú na viaceré krajiny, v ktorých deti zažijú jedinečné dobrodružstvá.  Takýmto zážitkovým učením sa obohacuje nielen slovná zásoba, ale aj kultúrny rozhľad. Deti navyše získajú pozitívny vzťah k učeniu cudzieho jazyka.

Materiál zodpovedá aktuálnym pedagogickým nárokom učiteľa angličtiny na základnej škole. Všetky komponenty Macmillan Next Move majú odporúčaciu doložku MŠ SR a boli vytvorené v súlade s požiadavkami SERR. Od učenia sa čítať sa žiaci zábavnou formou postupne dopracujú až k učeniu sa čítaním. CLIL – medzipredmetové vzťahy sú dôležitým prvkom výučby, čím si deti rozvíjajú svoje jazykové zručnosti prostredníctvom okolitého prostredia.

Charakteristické vlastnosti komponentov Macmillan Next Move:

* Inovatívne metódy, bohatý obsah, voliteľné doplnkové činnosti a digitálne komponenty pomáhajúce vytvoriť originálne vyučovacie hodiny

* Jedinečné úvodné cvičenia pre každú lekciu, detailne vypracované témy, vizuálne profesionálne spracované rôzne aktivity, pomocou ktorých žiaci precestujú celý svet a zvýšia si vedomosti o iných krajinách

* Teacher’s Presentation Kit obsahuje kultúrne videá, ktoré zvyšujú vedomosti o iných kultúrach

* Teacher’s Presentation Kit obsahuje aj digitálnu verziu publikácie a animovanú prezentáciu zvanú Phonics

* CLIL - pomocou pútavých príbehov sa žiaci nepriamo učia spoločenskej a občianskej výchove

Pretože si úžasná
Čierna orchidea

Macmillan Next Move Level 6 Class Audio CD (Amanda Cant, Mary Charrington)