Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Oxford Discover Oxford Discover 5

Oxford Discover 5 Integrated Teaching Toolkit - Metodická príručka

od Koustaff, L. - Rivers, S. - Kampa, K. - Vilina, C. - Bourke, K. - Kimmel, C. z vydavateľstva Oxford University Press 2014 EN jazyk

Oxford Discover 5 Integrated Teaching Toolkit - Metodická príručka

Autor: Koustaff, L. - Rivers, S. - Kampa, K. - Vilina, C. - Bourke, K. - Kimmel, C.
Vydavateľstvo: Oxford University Press
Rok vydania: 2014
EAN: 9780194278225
Typ tovaru: Brožovaná kniha s CD
Jazyk: anglický
Rozmery: 0,0x0,0x0,0 mm
Predmet: Anglický jazyk
Škola: Základné školy
Tovar posielame do 1 až 3 týždňov
Objednajte dnes do 13:30 a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 14.5.2024
Bežná cena 37,02 €
Kúpou tohto produktu získate 1,57 bodov

Akcia: Diáre a kalendáre k nákupu nad 20 €

Viac informácií

Viac o knihe Oxford Discover 5 Integrated Teaching Toolkit - Metodická príručka (Koustaff, L. - Rivers, S. - Kampa, K. - Vilina, C. - Bourke, K. - Kimmel, C.)

Oxford Discover je moderný kurz anglického jazyka s pestrou ponukou doplnkov, aby spĺňal aj nároky plne digitalizovaných učební. Medzinárodne uznanie a pozitívny ohlas dokazuje množstvo ocenení  a prvé miesto v súťažiach ako New York Design Awards 2014, či The British Council ELTons 2015. Rozpätie šiestich levelov zahrňuje úrovne Beginner až Elementary (PRE A1 – B2.1).

Kto sú tvoji priatelia a rodina? Kde môžeme vidieť farby? Ako dokážeme vytvárať hudbu?

Kurz Oxford Discover používa sekcie „Big Question“, v ktorých pokladá otázky, ako sú tieto, aby prenikol do prirodzenej zvedavosti študentov. Umožňuje im klásť svoje vlastné otázky, nájsť svoje vlastné odpovede a objavovať svet okolo seba originálnou formou. Tento prístup k zdokonaľovaniu jazykovej gramotnosti je podporovaný riadenou gramatikou a dômyselnou učebnou osnovou, čo pomáha študentom dosiahnuť prirodzenú plynulosť angličtiny. Kurz Oxford Discover dáva učiteľom do rúk nástroje pre rozvoj zručností detí 21. storočia a pomáha im vytvárať mladé talenty s veľkou budúcnosťou.

Oxford Discover môžete použiť k výučbe samostatne, alebo ako pokračovanie a nadstavbu predškolského kurzu Show and Tell, s ktorým sú spoločne dimenzované ako 9-úrovňový kurz.

Kľúčové vlastnosti kurzu:

• Unikátna metodológia s kontrolovanou osnovou gramatiky, slovnej zásoby a jazykových zručností,
  • „Big Question“ sekcie spojené so skutočným životom detí a školskými predmetmi v triede, tvoria základ každej lekcie,
  • Autenticky vymyslené a reálne texty ku každej téme dotvárajú rozličné pohľady na otázky „Big Question“ a prehlbujú povedomie študentov,
  • Videoklipy poskytujúce úvod ku každej otázke z „Big Question“ pomáhajú študentom aktivovať ich skoršie znalosti,
  • Učebné pomôcky podporujúce rozvoj kritického myslenia,
  • Graf ku každej otázke „Big Question“ študentov žiada, aby posúdili čo poznajú a čo chcú vedieť,
  • Oxford Discover Grammar a Oxford Discover Writing and Spelling ponúkajú ďalšiu príležitosť praxe,
  • Cambridge Young Learners English Test je prepojený s osnovou slovnej zásoby.

Pretože si úžasná
Čierna orchidea